کاهش دما برای آخر هفته در سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود


.errordiv { padding:10px; margin:10px; border: 1px solid #555555;color: #000000;background-color: #f8f8f8; width:500px; }#advanced_iframe_5 {visibility:visible;opacity:1;}#ai-layer-div-advanced_iframe_5 p {height:100%;margin:0;padding:0} var ai_iframe_width_advanced_iframe_5 = 0; var ai_iframe_height_advanced_iframe_5 = 0;var aiIsIe8=false;
if (typeof aiReadyCallbacks === ‘undefined’) {
var aiReadyCallbacks = [];
} else if (!(aiReadyCallbacks instanceof Array)) {
var aiReadyCallbacks = [];
}var onloadFiredadvanced_iframe_5 = false; function aiShowIframe() { jQuery(“#advanced_iframe_5”).css(“visibility”, “visible”); } function aiShowIframeId(id_iframe) { jQuery(“#”+id_iframe).css(“visibility”, “visible”); } function aiResizeIframeHeight(height) { aiResizeIframeHeight(height,advanced_iframe_5); } function aiResizeIframeHeightId(height,width,id) {aiResizeIframeHeightById(id,height);}
var ifrm_advanced_iframe_5 = document.getElementById(“advanced_iframe_5”);var hiddenTabsDoneadvanced_iframe_5 = false;
function resizeCallbackadvanced_iframe_5() {}function aiChangeUrl(loc) {}

زاهدان- ایرنا- کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: با تغییر جهت وزش بادها از سمت شمال دمای هوای استان از روز پنجشنبه بطور موقت کاهش می یابد.


مرتضی فرجی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هم اینک شرایط افزایش ابر در شمال استان فراهم است و باران بهاری برای این ناحیه پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: جاری شدن روان آب در برخی نقاط شمال استان محتمل است.
وی افزود: تداوم وزش بادهای جنوب غربی نیز برای نواحی مرکزی سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود.
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان بیان کرد: دریای عمان از امشب تا روز جمعه مواج همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
فرجی تصریح کرد: همچنین شهرستان خاش با ۱۳ درجه سانتی گراد و شهرستان راسک با ۳۷ درجه سانتی گراد به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان در ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.
وی خاطر نشان کرد: بیشینه دمای زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان ۲۴ درجه و کمینه دمای امشب آن نیز ۱۳ درجه سانتی گراد خواهد بود.
استان سیستان و بلوچستان به عنوان پهناورترین استان کشور به دلیل داشتن جغرافیایی پهن که شامل دشت در شمال، مناطق کوهستانی در مرکز و دریا در جنوب می شود دارای آب و هوایی متنوع و متغییر است.
۷۳۱۱**۶۰۸۱ خبرنگار: اسماعیل مرادقلی ** انتشار دهنده: حیدر سرایانی

The post کاهش دما برای آخر هفته در سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.