پورمحمدی: رشد و توسعه سیستان و بلوچستان قابل قبول است


.errordiv { padding:10px; margin:10px; border: 1px solid #555555;color: #000000;background-color: #f8f8f8; width:500px; }#advanced_iframe_8 {visibility:visible;opacity:1;}#ai-layer-div-advanced_iframe_8 p {height:100%;margin:0;padding:0} var ai_iframe_width_advanced_iframe_8 = 0; var ai_iframe_height_advanced_iframe_8 = 0;var aiIsIe8=false;
if (typeof aiReadyCallbacks === ‘undefined’) {
var aiReadyCallbacks = [];
} else if (!(aiReadyCallbacks instanceof Array)) {
var aiReadyCallbacks = [];
}var onloadFiredadvanced_iframe_8 = false; function aiShowIframe() { jQuery(“#advanced_iframe_8”).css(“visibility”, “visible”); } function aiShowIframeId(id_iframe) { jQuery(“#”+id_iframe).css(“visibility”, “visible”); } function aiResizeIframeHeight(height) { aiResizeIframeHeight(height,advanced_iframe_8); } function aiResizeIframeHeightId(height,width,id) {aiResizeIframeHeightById(id,height);}
var ifrm_advanced_iframe_8 = document.getElementById(“advanced_iframe_8”);var hiddenTabsDoneadvanced_iframe_8 = false;
function resizeCallbackadvanced_iframe_8() {}function aiChangeUrl(loc) {}

وزیر دادگستری گفت: در استان سیستان و بلوچستان شاهد رشد و توسعه در حد قابل قبول هستیم.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام پورمحمدی در جلسه اقتصاد مقاومتی استان بیان کرد: در استان کارهای بزرگی انجام شده که می‌شود انتظارات بزرگتر را مطرح کرد و این انتظارات بزرگ گواهی بر انجام اقدامات بزرگ است و قابلیتی است که برای دسترسی به مطالبات وجود دارد.

وزیر دادگستری در ادامه با اشاره به موفقیت‌های جمهوری اسلامی ایران طی چند سال اخیر در منطقه گفت: دستاوردهای بسیار خوبی برای ایران به وجود آمده و امروز اقتدار ملی ایران، خود اتکا، تاثیرگذار و توانمند است.

وی اظهار کرد: تلاش‌های زیادی در کشور شده اما نقصان هم داشته‌ایم و محصول اصلی را دریافت نکرده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری مطالبات قابل دسترسی را انتظار دارند، ادامه داد: اینکه مصرف با تولید داخلی تامین شود یعنی تولید داخلی به جایی رسیده که می‌تواند نیاز کشور را تامین کند.

پورمحمدی گفت: آمار مقایسه‌ای دستاوردهای ما در عرصه‌های جهانی با گذشته قابل قیاس نیست. رتبه نخست علمی دنیا را در سال ۲۰۱۶ کسب کردیم و دومین کشور در فارغ‌التحصیل مهندسی هستیم.

پورمحمدی گفت: دستاوردهای بسیار خوبی برای ایران به وجود آمده و اقتدار ملی ایران خود اتکا، تاثیرگذار و توانمند است که بسیار ارزشمند  و به برکت مجموعه تلاش‌هاست.

وی خاطرنشان کرد: در کشور تاکنون تلاش‌های زیادی شده اما محصول اصلی را دریافت نکرده‌ایم زیرا هدف‌ گذاری درست انجام نشده است. درست است که دستاوردهایی داشته‌ایم اما نقصان‌ها هم وجود دارد که باید برای رفع آنها تلاش شود.

پورمحمدی تصریح کرد: در گذشته فروش نفت قیمت بالا داشت ولی رشد اقتصادی بالا و اشتغال مطلوب نداشتیم و سطح رفاه متزلزل بود. یکی از مباحث مهم در جهت گیری‌ها کنترل تورم بود که رشد آن کنترل شد و بسیار قابل اهمیت است.

وی گفت: ما هم در مالیات هم در درآمد کمرگی بیش از صد درصد  رشد داشته‌ایم و امروز اتکای به نفت را شکانده‌ایم، سالم‌سازی در اقتصاد کشور و نظم بخشی انجام شده است.

وی ادامه داد: بنای توسعه پایدار اساس آن تولید و تولید اشتغال زا است، اگر در این راستا طی مسیر کردیم افزایش درآمد خواهیم داشت.

وزیر دادگستری گفت: همه در تمامی عرصه‌ها حتی قضایی، انتظامی، امنیتی و غیره باید به فکر انجام اقداماتی با برآورد تولیدی باشیم.


انتهای پیام

منبع: ایسنا

The post پورمحمدی: رشد و توسعه سیستان و بلوچستان قابل قبول است appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.