وزنه‌برداری ایران در دنیا حرف اول را می‌زند :: ورزش سه


.errordiv { padding:10px; margin:10px; border: 1px solid #555555;color: #000000;background-color: #f8f8f8; width:500px; }#advanced_iframe_3 {visibility:visible;opacity:1;}#ai-layer-div-advanced_iframe_3 p {height:100%;margin:0;padding:0} var ai_iframe_width_advanced_iframe_3 = 0; var ai_iframe_height_advanced_iframe_3 = 0;var aiIsIe8=false;
if (typeof aiReadyCallbacks === ‘undefined’) {
var aiReadyCallbacks = [];
} else if (!(aiReadyCallbacks instanceof Array)) {
var aiReadyCallbacks = [];
}var onloadFiredadvanced_iframe_3 = false; function aiShowIframe() { jQuery(“#advanced_iframe_3”).css(“visibility”, “visible”); } function aiShowIframeId(id_iframe) { jQuery(“#”+id_iframe).css(“visibility”, “visible”); } function aiResizeIframeHeight(height) { aiResizeIframeHeight(height,advanced_iframe_3); } function aiResizeIframeHeightId(height,width,id) {aiResizeIframeHeightById(id,height);}
var ifrm_advanced_iframe_3 = document.getElementById(“advanced_iframe_3”);var hiddenTabsDoneadvanced_iframe_3 = false;
function resizeCallbackadvanced_iframe_3() {}function aiChangeUrl(loc) {}کد خبر: ۱۴۰۲۴۳۲/۱ 

زمان: ۱۳:۲۲  

۱۳۹۵/۱۲/۲۲  
بازدید:۳۵۰


رییس کنفدراسیون آفریقا:

رییس کنفدراسیون وزنه‌برداری آفریقا گفت: هر کسی که رییس فدراسیون جهانی شود باید به ایران و رییس فدراسیون ایران بسیار احترام بگذارد، چرا که ایران از نظر وزنه‌برداری حرف اول را در دنیا می‌زند.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، خالد محل هل درخصوص سطح مسابقات بین‌المللی در اهواز، اظهار کرد: مسابقات در سطح بالایی در حال برگزاری است و از فدراسیون وزنه‌برداری ایران بسیار تشکر می کنم. بسیار خوشحالیم که در این جا هستیم. واقعا مهمان‌نوازی ایرانی‌ها خیلی خوب بوده است.

 

وی با بیان این که در خصوص برگزاری مسابقات کمتر از این هم از ایران انتظار نداریم، گفت: وزنه‌برداری ایران، تاریخ بزرگی دارد و در جهان نیز همیشه اول بوده است. ما همیشه به این که ایران در حال پیشرفت است افتخار می کنیم.

 

رییس کنفدراسیون وزنه‌برداری آفریقا در خصوص انتخابات سال آینده فدراسیون جهانی هم گفت: لیست اسامی کسانی که می خواهند برای انتخابات شرکت کنند، هنوز مشخص نشده است و با کامل شدن لیست، واضح تر می توانیم صحبت کنیم.

 

وی ادامه داد: حتما با هماهنگی تمام قاره ها سعی می کنیم، بهترین ترکیب را برای فدراسیون جهانی انتخاب کنیم که رشته وزنه برداری پیشرفت بیشتری کند. حتما از شخصیت‌هایی انتخاب می‌کنیم که بیشتر به سود این رشته باشند و تاثیر بسیاری در پیشرفت این رشته داشته باشند.

 

رییس کنفدراسیون وزنه‌برداری آفریقا در خصوص تعامل فدراسیون جهانی پس از انتخابات با فدراسیون ایران نیز گفت: افرادی که در فدراسیون ایران هستند بسیار با شخصیت و قوی هستند و هر کسی که رییس فدراسیون جهانی شود باید به ایران و رییس فدراسیون ایران بسیار احترام بگذارد، چرا که ایران از نظر وزنه برداری حرف اول را در دنیا می زند. این صحبت ها یک واقعیت است.

منبع: ورزش ۳

The post وزنه‌برداری ایران در دنیا حرف اول را می‌زند :: ورزش سه appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.