واکنش محسن چاوشی به انتقاد طرفدارانش

واکنش محسن چاوشی به انتقاد طرفدارانش

واکنش محسن چاوشی به انتقاد طرفدارانش

واکنش محسن چاوشی به انتقاد طرفدارانش

محسن چاوشی در واکنش به انتقادات طرفدارانش, تمام پست های صفحه شخصی اش را پاک کرد!
انتقاد به اشعار محسن چاوشی

محسن چاوشی لحظاتی از آهنگ جدیدش را در صفحه شخصی اش قرار داده بود که با انتقاد تعدادی از طرفدارانش روبرو شد که خواستار این شده بودند که چاوشی از ترانه های امروزی استفاده کند.

این انتقادات با واکنش شدید محسن چاوشی همراه شد و تمام پست های صفحه اش را پاک کرد!!

واکنش شدید محسن چاوشی به انتقاد طرفدارانش

واکنش شدید محسن چاوشی به انتقاد طرفدارانش

بیوگرافی محسن چاوشی

 

محسن چاووشی حسینی (زادهٔ ۸ مرداد ۱۳۵۸ در خرمشهر)، خواننده، آهنگساز،ترانه سرا و تنظیم‌کننده کردتبار سبک پاپ و راک اهل ایران است.
زندگی‌نامه

محسن چاوشی زادهٔ خرمشهر است و اصالتی کردتبار دارد. که با توجه به شرایط کاری پدرش که کارمند شرکت نفت بود به خرمشهر مهاجرت کردند و محسن در خرمشهر متولد شد. وی فرزند پنجم خانواده و دارای دو خواهر و سه برادر است.بعد از اشغال خرمشهر در زمان جنگ، خانواده او به شهرهای کرمانشاه، مشهد و نهایتاً تهران مهاجرت کردند.
دوران فعالیت

محسن چاوشی پس از دریافت دیپلم حسابداری و اتمام دوره سربازی، فعالیت حرفه‌ای خود را درزمینهٔ موسیقی در سال ۱۳۸۲ با آلبوم نفرین آغاز کرد و پس از اخذ مجوز در سال ۱۳۸۷ آلبوم یه شاخه نیلوفر را منتشر کرد. از وی تا کنون بیش از ۱۵۰ قطعه موسیقی شنیده شده‌است، که شامل ۱۱ آلبوم و نیز چندین تک آهنگ است.

وی خواننده و آهنگساز ترانه‌های فیلم سینمایی سنتوری ساختهء داریوش مهرجویی و نیز ترانه های سریال شبکه خانگی شهرزاد ساختهء حسن فتحی می باشد.
حضور تلویزیونی

محسن چاوشی بارها در برنامه سال تحویل دعوت شد و اولین باری که پذیرفت به طور ناگهانی سر برنامه حضور نیافت و احسان علیخانی مجری برنامه به طور رسمی از عدم حضور وی عذرخواهی کرد.
کنسرت

از زمان پخش نخستین آلبوم او “نفرین” تا به امروز، شایعات زیادی مبنی بر برگزاری کنسرت توسط چاووشی شنیده شده است و عده ای هم دست به سوء استفاده هایی این چنینی در این زمینه کرده اند. محسن چاووشی پس از کسب مجوز و در آستانه انتشار دومین آلبوم رسمی خود، در اردیبهشت سال ۱۳۸۸ طی نامه‌ای به هوادارانش اعلام کرد که در حال جمع کردن بند و نوشتن پارت است و کنسرتی بعد از پخش آلبوم “ژاکت” برگزار خواهد کرد، اما بعد از گذشت مدتی از آن زمان و انتشار آلبوم این اتفاق رخ نداد و تاکنون نیز رخ نداده است. گفته می شد تا چندی پیش “شهاب اکبری” مسئول جمع کردن گروه برای چاووشی بود که احتمال دارد پیش از او فرد دیگری مسئولیت این کار را بر عهده داشته است. در حال حاضر نیز شایعه شده است که با بهروز صفاریان برای جمع‌بندی پارت کنسرت به مشارکت پرداخته است.
شاید هیچ خواننده مطرحی پیدا نشود که با گذشت ۱۰ سال از مطرح شدن نام و فعالیتش، کنسرتی برگزار نکرده باشد. همین امر باعث شده عده‌ای بگویند چاووشی توان اجرای زنده را ندارد، اما خود او گفته بهتر از هر کسی در اجرای زنده مهارت دارد.

 

واکنش محسن چاوشی به انتقاد طرفدارانش

 منبع :jezghel.com

واکنش شدید محسن چاوشی به انتقاد طرفدارانش! عکس | خبرگزاری ایلنا
www.ilna.ir/…/385354-واکنش-شدید-محسن-چاوشی-به-انتقاد-طرفدارانش-عکس‎Cached12 ساعت قبل … محسن چاوشی در واکنش به انتقادات طرفدارانش, تمام پست‌های صفحه شخصی اش را پاک
کرد!
واکنش تند محسن چاوشی به انتقاد هوادارانش – فرارو
fararu.com/fa/news/…/واکنش-تند-محسن-چاوشی-به-انتقاد-هوادارانش‎Cached10 ساعت قبل … محسن چاوشی در واکنش به انتقادات طرفدارانش, تمام پست‌های صفحه شخصی اش را پاک
کرد!
واکنش تند محسن چاوشی به انتقاد طرفدارانش +عکس
www.fardanews.com/…/واکنش-تند-محسن-چاوشی-به-انتقاد-طرفدارانش-عکس‎Cached12 ساعت قبل … محسن چاوشی در واکنش به انتقادات طرفدارانش, تمام پست‌های صفحه شخصی اش را پاک
کرد!
واکنش شدید محسن چاوشی به انتقاد طرفدارانش! (تصویر) – رویداد۲۴
rouydad24.ir/…/ محسن چاوشی لحظاتی از آهنگ.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.