واکنش ترانه علیدوستی به اصلاحیه خوردن فیلم فروشنده

واکنش ترانه علیدوستی به اصلاحیه خوردن فیلم فروشنده

ترانه علیدوستی بازیگر خوب و محبوب کشور که اخیرا در فیلم فروشنده اصغر فرهادی خوب درخشیده است نسبت به اصلاحیه خوردن فیلم فروشنده واکنش نشان داد.
فیلم فروشنده ساخته اصغر فرهادی و با بازی شهاب حسینی و ترانه علیدوستی که امسال موفق به دریافت ۲ نخل طلایی از جشنواره کن شد یکی از فیلم‌هایی است که برای جایزه اسکار نیز شانس برنده شدن دارد. اما این فیلم برای اکران در ایران اصلاحیه خورده است. در ادامه واکنش ترانه علیدوستی به اصلاحیه خوردن فیلم فروشنده اصغر فرهادی می‌خوانید.
ترانه علیدوستی در توئیتر خود نوشته است:

“سوال قدیمی: فیلمی که از نظرتون سراسر مشکل داره و در حدی که نمیشه اصلاحش کرد، چطور از ارشاد پروانه ساخت گرفته؟ در مورد ”فروشنده” هم روشون نشده اصلاحیه ندن، گفتن خب اون آهنگ ”رعنا” رو درارید! اگه آهنگه نبود تیتراژش سانسور میشد.”

ترانه علیدوستی در این پست توئیتر خود اشاره غیر مستقیم به فیلم «ارادتمند بهاره، نازنین، تینا» ساخته عبدالرضا کاهانی کرده است که این روزها صحبت‌های زیادی درباره عدم اکران این فیلم در کشور مطرح است.

منبع :www.chidani.com

واکنش ترانه علیدوستی به اصلاحیه خوردن فیلم فروشنده – چیدنی
www.chidani.com/واکنش-ترانه-علیدوستی-اصلاحیه-فروشنده/‎Cached59 دقیقه قبل … ترانه علیدوستی بازیگر خوب و محبوب کشور که اخیرا در فیلم فروشنده اصغر فرهادی
خوب درخشیده است نسبت به اصلاحیه خوردن فیلم فروشنده واکنش …
واکنش ترانه علیدوستی به اصلاحیه خوردن فیلم فروشنده! – سیمرغ
seemorgh.com/…/307067-ترانه-علیدوستی-اصلاحیه-فیلم-فروشنده/‎Cached9 ساعت قبل … ترانه علیدوستی نسبت به اصلاحیه خوردن فیلم فروشنده واکنش نشان داده است.
واکنش ترانه علیدوستی به اصلاحیه فیلم فروشنده! – پرشین وی
www.persianv.com/honar/343378.php‎Cached5 ساعت قبل … اصلاحیه فیلم فروشنده. ترانه علیدوستی بازیگر فیلم فروشنده نسبت به اصلاحیه
خوردن این فیلم واکنش نشان داده است. ترانه علیدوستی در توئیتر …
واکنش ترانه علیدوستی به اصلاحیه خوردن فیلم ف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.