هواوی تایید کرد: رونمایی از دستگاه پوشیدنی در MWC 2015

2 سال قبل در: MWC 2015بدون نظر
شرکت هواوی از کجا به جایی که الان هست رسیده است. در چند سال گذشته کمتر کسی با هواوی و محصولات آن آشنا بود اکنون این شرکت به قدری پیشرفت کرده است که رقابت سختی را با دیگر شرکت های دیجیتالی آغاز کرده است.
این شرکت سبدی پر از محصولات مناسب و معقول را دارد. گوشی های هوشمند اخیر این شرکت سهم خود را از بازار موفقیت دریافت کرده اند. هفته گذشته در گویا آی تی اعلام کردیم که هواوی قرار است قبل از برگزاری نمایشگاه MWC 2015 دستگاه جدیدی را معرفی کند. به تازگی هواوی نقشه سال 2015 خود را چیده است و به برخی از برنامه های بزرگ خود در ماه های آینده نیز اشاره کرده است.
تصویر بالا لیستی از محصولات آینده این شرکت را نشان می دهد که ممکن است در این روزها با آن ها آشنا شویم. به نظر می رسد که این شرکت چینی قرار است از یک ساعت جدید هوشمند اندرویدی و تعدادی گوشی هوشمند و تبلت رونمایی کند.
انتظار می رود که دستگاه های آینده این شرکت شامل TalkBands، Mate 7، هواوی P8 و دستگاه های بیش تر باشد. هنوز جزئیاتی از این محصولات جدید هواوی منتشر نشده است اما با توجه به شایعات قرار است که در کنگره جهانی موبایل (MWC 2015) که در تاریخ 1 مارس در شهر بارسلونا برگزار خواهد شد از آن ها رونمایی شود.
نمایشگاه MWC 2015 در اول مارس برگزار می شود و آن گونه که پیدا است پرچم دار های بسیاری از هواوی و سایر شرکت ها معرفی خواهند شد. حال باید منتظر انتشار جزئیات آن ها در MWC 2015 نیز باشیم. نظر شما درباره این خبر چیست؟
 

گرداوری شده توسط سایت پی سی 20

مقالات پیشنهادی علمی از سایت های مرجع
انسجام بخشی بهسازی منابع انسانی؛ تمرکز در طراحی، انعطاف در اجرا
بررسی قابلیت پایه های قربانی شونده در کاهش آب شستگی موضعی در اطراف دستک پل
مقایسه تاثیر روش تدریس جیگساو و روش تدریس کاوشگری بر انگیزه پیشرفت تحصیلی پسر پایه پنجم ابتدایی شهرستان دره شهر در درس علوم
تعامل معماری بومی و معماری پایدار در مناطق سرد و کوهستانی
بررسی خواص ساختاری و تلفات مغناطیسی کامپوزیت های مغناطیسی نرم پایه آهن با پوشش عایق سرامیکی اکسید منیزیم تهیه شده به روش سل-ژل
بررسی تحولات تاریخی توسعه شهر تهران و محیط پیرامون
تاثیر تشویق و توجه بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
سیستم تولیدی Drum-Buffer-Rope درمفهوم مدیریتی تئوری محدودیت ها و ارایه یک مطالعه موردی درکارخانه تولیدی نیک پارس
بررسی مدل های تجربی جداسازی گازها توسط کریستالیزاسیون هیدرات
بررسی تاثیر طراحی سازمان های فرایند محور بر عملکرد شعب بیمه ملت

گرداوری شده توسط سایت پی سی 20

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.