هلند تاوان خواهد پرداخت/منتظر نتایج انتخابات هستیم – –


.errordiv { padding:10px; margin:10px; border: 1px solid #555555;color: #000000;background-color: #f8f8f8; width:500px; }#advanced_iframe_4 {visibility:visible;opacity:1;}#ai-layer-div-advanced_iframe_4 p {height:100%;margin:0;padding:0} var ai_iframe_width_advanced_iframe_4 = 0; var ai_iframe_height_advanced_iframe_4 = 0;var aiIsIe8=false;
if (typeof aiReadyCallbacks === ‘undefined’) {
var aiReadyCallbacks = [];
} else if (!(aiReadyCallbacks instanceof Array)) {
var aiReadyCallbacks = [];
}var onloadFiredadvanced_iframe_4 = false; function aiShowIframe() { jQuery(“#advanced_iframe_4”).css(“visibility”, “visible”); } function aiShowIframeId(id_iframe) { jQuery(“#”+id_iframe).css(“visibility”, “visible”); } function aiResizeIframeHeight(height) { aiResizeIframeHeight(height,advanced_iframe_4); } function aiResizeIframeHeightId(height,width,id) {aiResizeIframeHeightById(id,height);}
var ifrm_advanced_iframe_4 = document.getElementById(“advanced_iframe_4”);var hiddenTabsDoneadvanced_iframe_4 = false;
function resizeCallbackadvanced_iframe_4() {}function aiChangeUrl(loc) {}

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از حریت، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه بار دیگر از رفتار دولت هلند در خصوص ممانعت از ورود یکی از وزرای ترکیه به داخل کنسولگری آنکارا در روتردام به شدت انتقاد کرده و هلند را تهدید کرد که تاوان این کار خود را خواهد پرداخت.

اردوغان گفت: اگر شما روابط خود با ترکیه را قربانی انتخابات روز چهارشنبه می کنید، تاوان آن را خواهید پرداخت.

وی افزود: ما هنوز آنچه باید انجام دهیم را انجام نداده ایم.

رئیس جمهوری ترکیه همچنین بار دیگر عنوان کرد که نازیسم هنوز در هلند زنده است.

اردوغان گفت او منتظر نتیجه انتخابات هلند می‌ماند و پس از اعلام نتیجه تصمیم می‌گیرد که چه واکنشی به این رفتار هلند داشته باشد.

وی گفت یکی از اینها(دولتمردان هلندی) گفت که ترک‌ها باید اینجا را ترک کنند. نخیر! آنها شهروندان آنجا هستند و آن را ترک نخواهند کرد. فعالیت آنها گسترش نیز خواهد یافت.

اردوغان گفت: آنها تاوان این کار را هم خواهند پرداخت و دیپلماسی را یاد خواهند گرفت. دیپلماسی بین المللی را نیز خواهند آموخت.

 

منبع: مهر

The post هلند تاوان خواهد پرداخت/منتظر نتایج انتخابات هستیم – – appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.