هدف ماجراجویی های منطقه حذف مقاومت است


.errordiv { padding:10px; margin:10px; border: 1px solid #555555;color: #000000;background-color: #f8f8f8; width:500px; }#advanced_iframe {visibility:visible;opacity:1;}#ai-layer-div-advanced_iframe p {height:100%;margin:0;padding:0} var ai_iframe_width_advanced_iframe = 0; var ai_iframe_height_advanced_iframe = 0;var aiIsIe8=false;
if (typeof aiReadyCallbacks === ‘undefined’) {
var aiReadyCallbacks = [];
} else if (!(aiReadyCallbacks instanceof Array)) {
var aiReadyCallbacks = [];
}var onloadFiredadvanced_iframe = false; function aiShowIframe() { jQuery(“#advanced_iframe”).css(“visibility”, “visible”); } function aiShowIframeId(id_iframe) { jQuery(“#”+id_iframe).css(“visibility”, “visible”); } function aiResizeIframeHeight(height) { aiResizeIframeHeight(height,advanced_iframe); } function aiResizeIframeHeightId(height,width,id) {aiResizeIframeHeightById(id,height);}
var ifrm_advanced_iframe = document.getElementById(“advanced_iframe”);var hiddenTabsDoneadvanced_iframe = false;
function resizeCallbackadvanced_iframe() {}function aiChangeUrl(loc) {}

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر؛ علی لاریجانی در نطق قبل از دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات اخیر سرکرده رژیم صهیونیستی افزود: در روزهای اخیر رئیس رژیم صهیونیستی در دیدار با رئیس جمهور روسیه حرف های بسیار عجیب و غریبی گفت که لازم است به دو نکته اشاره شود.

وی تصریح کرد: یک نکته اینکه تاریخ قبل از اسلام ایرانیان را تحریف کرد و حوادث را وارونه جلوه داد، ظاهرا ایشان نه با تاریخ آشناست و نه تورات خوانده است؛ البته از یک صهیونیست نابکار جز این انتظاری نیست که این گونه دروغ پردازی ها را ارائه کند.

رئیس مجلس گفت: دوم اینکه به روشنی بیان کرد که رژیم صهیونیستی پشت جنگ در سوریه است، او برای ایجاد صلح در سوریه شرط تعیین کرد و آشکار ساخت که جنگ در سوریه، جنگ علیه مقاومت ضدصهیونیستی است.

وی ادامه د اد: اگر برخی از رهبران کشورهای منطقه تاکنون تردید داشتند که جنگ در سوریه در راستای منافع مسلمانان به ویژه اهل سنت نیست با این سخنان رئیس رژیم صهیونیستی باید از ابهام درآمده باشند که مساله اصلی ماجراجویی های منطقه از پای درآوردن مقاومت و کشورهای حامی آن است تا راه برای سلطه کامل رژیم صهیونیستی به منطقه هموار شود.

لاریجانی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی کشورهای اسلامی را به مطالب اخیر سرکرده رژیم صهیونیستی توجه می دهد تا حقیقت بحران های سال های اخیر در منطقه را در یابند و از مسیر غلطی که برخی کشورها در پیش گرفته اند بازگردند و با دسته بندی های غلط راه را بر این رژیم سلطه طلب هموار نکنند.

وی در بخش دیگری از نطق خود به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای مجلس خبرگان اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در ملاقات با اعضای مجلس خبرگان مطالب مهمی درباره مسائل اصلی کشور بیان داشتند به ویژه درباره تلاش جهت تحقق اقتصاد مقاومتی که پایه اصلی رشد کشور خواهد بود و همچنین توجه جدی به مسائل فرهنگی.

رئیس مجلس افزود: مجلس شورای اسلامی مسیر اقتصاد مقاومتی را مسیر رستگاری ملی می داند و گزارشی از تلاش های مجلس در ماه های گذشته درباره اقتصاد مقاومتی ارائه خواهد کرد و دولت و وزراء باید بر مبنای تاکیدات مقام معظم رهبری تلاش های خود در این زمینه ها را مضاعف کند.

لاریجانی در ابتدای نطق قبل از دستور خود سالروز وفات حضرت ام البنین (ع) را تسلیت و روز مادران و همسران شهدا را گرامی داشت و گفت: مادران و همسران شهدا یادگاران گرانقدر مجاهدان فی سبیل الله هستند.

منبع: شبکه خبر

The post هدف ماجراجویی های منطقه حذف مقاومت است appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.