نگاه نزدیک به Asus Fonepad 7 FE375CXG

2 سال قبل در: ایسوس, اینتل, بررسی ابزارهای همراه, برندها, نقد و بررسی, ویژه3 نظر
حتما با تبلت های ایسوس آشنایی دارید. تبلت هایی که امروزه در بازار به طور وسیعی توسط کاربران مورد استفاده قرار می گیرند و نسبت به قیمتی که دارند کارایی نسبتا مناسبی نیز ارائه می دهند. در این مقاله می خواهیم به  معرفی محصول جدید شرکت ایسوس بپردازیم.
تبلت ۱۸۰ یورویی Asus Fonepad 7 FE3  ۵CXG که به تازگی به بازار عرضه شده است تمام قابلیت های تبدیل شدن به یک تبلت کاربر پسند را دارا می باشد. در واقع می توان گفت این محصول ترکیب هوشمندانه ای از یک تبلت و گوشی هوشمند است که با صفحه نمایش ۷ اینچی خود و امکان پذیرفتن دو سیم کارت می تواند به یکی از گزینه های مناسب مشتریان در هنگام خرید تبدیل شود.
تبلت جذاب ایسوس دارای صفحه نمایش ۷ اینچی IPS HD است که در نوع خود قابل قبول محسوب می شود. علاوه بر این ، چیپست  Intel Atom Z3530  در این تبلت به نوعیخود نمایی می کند.شرکت اینتل پلت فرم quad-core 64-bit 1.3GHz راعلاوه بر  PowerVR G6430  قدرتمند که قبلا در گوشی آیفون ۵s شاهد آن بودیم بر روی این تبلت به کار گرفته است.
در ادامه با گویا آی تی همراه باشید.

gsmarena_005
اگر بخواهیم راجع به دیگر مشخصات این تبلت صحبت کنیم باید بگوییم این تبلت با ۸ گیگابایت رم ، ۸ و ۱۶ گیگابایت حافظه قابل ارتقا و دوربین ۲ مگاپیکسلی وارد عرصه رقابت شده است. متاسفانه نمی توانیم در این مطلب به طور مفصل راجع به این تبلت صحبت کنیم اما در این حد بگویم که تین تبلت توانسته است در بنچ مارک GPU سربلند باشد.
منبع : [gsmarena ]

گرداوری شده توسط سایت پی سی 20

مقالات پیشنهادی علمی از سایت های مرجع
فرآیند تشکیل ساقه ماخ (Mach Stem) در یک زانویی ۹۰ درجه
بررسی تاثیر ترکیب شیمیایی بر رفتار مکانیکی و ترمومکانیکی ماهیچه سرامیکی پایه سیلیس تولید شده بروش قالب گیری تزریقی با استفاده از طراحی آزمایش تاگوچی
تبدیل گروه های عاملی در نانوالیاف پلی اکریل نیتریل به منظور ایجاد گروه های عاملی الدهیدی جهت حذف امونیاک از پساب های امونیاکی
رفع چالش های زیرساختی برای توسعه بانکداری الکترونیک
انتخاب توربین گاز و موتورهای رفت و برگشتی در سیستمهای تولید همزمان حرارت و قدرت در مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی
ارائه یک روش جامع برای انتخاب پرتفولیوی پروژه‌های تحقیق و توسعه مبتنی بر Fuzzy ANP
مطالعه برهمکنش زمین، اقیانوس و اتمسفر در زلزله 2004 سوماترا و سونامی ناشی از آن
ایجاد درخت استاینر کمینه در محیط معماری X با وجود موانع  
یک الگوریتم ترکیبی جدید در چندی سازی برداری به منظور تولید کتاب کد
بررسی میزان اثربخشی آموزش مهارت های حل مسئلهبر موفقیت تحصیلی دانش آموزان

گرداوری شده توسط سایت پی سی 20

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.