نتیجه بازی والیبال ایران و برزیل لیگ جهانی ۴ تیر ۹۵

نتیجه بازی والیبال ایران و برزیل لیگ جهانی 4 تیر 95,خلاصه بازی والیبال ایران و برزیل جمعه 4 تیر 95,بازی والیبال ایران و برزیل 4 تیر 95,فیلم بازی والیبال ایران و برزیل لیگ جهانی 2016,نتیجه بازی والیبال ایران و برزیل لیگ جهانی ,

نتیجه بازی والیبال ایران و برزیل لیگ جهانی 4 تیر 95


نتیجه بازی والیبال: ایران - برزیل


شاگردان لوزانو در پنجمین دیدار خود در رقابت های لیگ جهانی به مصاف برزیل و مردان رزنده می روند.

به گزارش کاپ، تیم ملی والیبال ایران در پنجمین دیدار خود در رقابت های لیگ جهانی امروز از ساعت 18:30 دقیقه در شهر بلگراد صربستان رو در روی برزیل قرار می گیرد. این دو تیم در برزیل هم هفته پیش مقابل هم قرار گرفتند و حالا شاگردان لوزانو و رزنده بار دیگر به مصاف هم می روند.

با گزارش لحظه به لحظه این مسابقه همراه ما باشید...

18:24: تیم ملی برزیل هم بعد از کسب سه پیروزی در خاک خودش به صربستان آمد. آنها در چهارمین دیدار به تیم میزبان با نتیجه 3-0 باختند و صدر جدول را به این تیم تقدیم کردند. هم اکنون شاگردان رزنده با کسب 9 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار دارند.

 

18:18/ تیم ملی والیبال ایران در حالی برای دومین بار مقابل برزیل قرار می گیرند که در 4 دیدار قبلی به دو برد دست پیدا کرده اند و دو بار هم شکست را تجربه کرده اند. باخت در برابر برزیل و آمریکا و پیروزی مقابل آرژانتین و بلغارستان، ماحصل کار شاگردان لوزانو است. ایران هم اکنون با 5 امتیاز در رده هشتم لیگ جهانی قرار دارد.

منبع: کاپ

نتیجه بازی والیبال ایران و برزیل لیگ جهانی 4 تیر 95

نتیجه بازی والیبال ایران و برزیل لیگ جهانی 4 تیر 95


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.