نتیجه بازی اسپانیا و جمهوری چک دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵

نتیجه بازی اسپانیا و جمهوری چک امروز دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵,بازی اسپانیا و چک یورو ۲۰۱۶, فیلم بازی اسپانیا و جمهوری چک دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵, بازی اسپانیا و جمهوری چک دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵,خلاصه بازی اسپانیا و جمهوری چک دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵,نتیجه بازی اسپانیا و جمهوری چک دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵,جام ملت های اروپا 

نتیجه بازی اسپانیا و جمهوری چک دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵

فیلم بازی اسپانیا و جمهوری چک جام ملت های اروپا دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵

نتیجه بازی : اسپانیا ۱ – ۰ جمهوری چک 


در دومین بازی گروه D  مسابقات یورو ۲۰۱۶ اسپانیا به مصاف جمهوری چک رفته است و امیدوار است بتواند یورو ۲۰۱۶ را با برد شیرین آغاز کند.

اسپانیا: دخیا، خوان فران، جرارد پیکه، سرخیو راموس، جوردی آلبا، سرجیو بوسکتس، داوید سیلوا، فابرگاس، اینیستا، نولیتو، موراتا(۶۲؛ آدوریس).
سرمربِی: ویسنته دل بوسکه

جمهوری چک: پتر چک، کادربک، سیووک،  هیبنیک، لیمبرسکی، پلاسیل، داریدا، گبره سلاسی، روسیچکی، کرچی، نسید
سرمربی: پاول وربا

دقایق حساس :

دقیقه ۵: ضربه آزاد برای جمهوری چک اما ضربه داریدا راهی به چهارچوب دروازه اسپانیا ندارد

 

دقیقه ۱۶ : اولین موقعیت جدی بازی برای اسپانیا… ارسال خوان فران از سمت راست را موراتا در مقابل دروازه قطع می کند اما پتر چک دروازه تیمش را نجات می دهد

 

دقیقه ۲۹ : پاس در عمق عالی از اینیستا، موراتا را در موقعیت گلزنی قرار می دهد اما باز هم واکنش به موقع پتر چک، مانع از گلزنی او می شود

 

 

دقیقه ۳۵: این بار بوسکتس شانس اش را برای باز کردن دروازه چک امتحان می کند اما نمی تواند قفل دروازه پتر چک را بکشند

 

دقیقه ۳۹ :  آندرس اینیستا که فضای برای عبور از بازیکنان چک پیدا نمی کند، توپ را از فاصله ای دور به سمت دروازه شوت می کند که از بالای دروازه به بیرون می رود.

 

دقیقه ۴۵: پایان نیمه اول با تساوی ۰-۰

دقیقه ۴۶: پاس اینستا به موراتا و پاس بعد وی با اشتباه مدافعین چک می رفت تا به یک گل به خودی تبدیل شود اما توپ بعد از خوردن به تیرک دروازه به کرنر رفت.

 

دقیقه ۴۷: کرنر موراتا از سمت چپ را پیتر چک دفع کرد و در یک رفت و برگشت توپ به راموس در محوطه شش قدم رسید اما ضربه وی با دخالت چکی ها به کرنر رفت.

 

دقیقه ۶۰: شوت از راه دور آندرس اینیستا را پیتر چک در آغوش گرفت.

 

در حاشیه:

 

آلوارو موراتا که اعلام کرده بود دوست ندارد در فرانسه نیمکت نشین باشد و می خواهد در یورو ۲۰۱۶ به طور ثابت بازی کند، آنقدر انگیزه دارد که هیچ چیزی نمی تواند جلوی او را بگیرد؛ همین تکل او روی پای کمک داور، این را به خوبی نشان می دهد!

منبع: ورزش سه


برچسب ها:نتیجه بازی اسپانیا و جمهوری چک امروز دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵,بازی اسپانیا و چک یورو ۲۰۱۶, فیلم بازی اسپانیا و جمهوری چک دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵, بازی اسپانیا و جمهوری چک دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵,خلاصه بازی اسپانیا و جمهوری چک دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵,نتیجه بازی اسپانیا و جمهوری چک دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵,جام ملت های اروپا 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.