موزیک ویدئوی «تابستون» با صدای «گرشا رضایی»

موسیقی ما – موزیک ویدئوی «تابستون» با صدای «گرشا رضایی» برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار گرفت. جدیدترین اثر تصویری این خواننده به کارگردانی «صابر نامدار» ساخته و منتشر شده است. قطعه ریتمیک «تابستون» با موسیقی گرشا رضایی هم هفته گذشته از طریق «تماشاخانه» سایت «موسیقی ما» به گوش مخاطبان رسید که ترانه آن از سروده‌های «امیرحسین الهیاری» است. خواننده آلبوم «آبی» این روزها برای برگزاری اولین کنسرت بزرگش در تهران آماده می‌شود و قرار است قطعه «تابستون» را هم در آن برنامه برای اولین‌بار اجرا کند. گرشا رضایی روز ۲۷ مرداد با همت شرکت «اکسیر نوین» به مدیریت «محمدرضا خانزاده» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی پایتخت روی صحنه خواهد رفت و منتخبی از کارهای آلبوم و تک‌آهنگ‌هایش را اجرا خواهد کرد. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت‌های این برنامه می‌توانند از طریق سامانه «اکسیر کنسرت» به نشانی www.exirconcert.com اقدام نمایند.

گرشا رضایی در حالی اولین کنسرتش را برگزار خواهد کرد که او هفته گذشته مهمان آخرین قسمت برنامه تلویزیونی «ساعت ۲۵» بود. او در آن برنامه صحبت‌های جنجالی درباره برخی مشکلاتش و کارشکنی‌های دیگران در مسیر برگزاری اجرایش را بیان کرد که بحث‌های زیادی را به دنبال داشت. این مباحث در صفحه رسمی او هم از سوی مخاطبانش پیگیری شد ولی گرشا درباره تمامی صحبت‌ها رویه سکوت را پیش گرفت و اظهار نظر دقیقی نداشت.

طی روزهای آینده تیزر کنسرت گرشا رضایی از این رسانه منتشر می‌شود و سایت «موسیقی ما» گفتگویی درباره جزئیات اجرای ۲۷ مرداد با او گفتگویی را انجام خواهد داد. اکنون می توانید موزیک ویدئوی «تابستون» را از اینجا ببینید و دانلود کنید.

نوشته موزیک ویدئوی «تابستون» با صدای «گرشا رضایی» اولین بار در وب سایت فرهنگی هنری سریر مدیا پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.