مدال نقره شکری در تورنمنت کشتی فرنگی مجارستان


.errordiv { padding:10px; margin:10px; border: 1px solid #555555;color: #000000;background-color: #f8f8f8; width:500px; }#advanced_iframe_8 {visibility:visible;opacity:1;}#ai-layer-div-advanced_iframe_8 p {height:100%;margin:0;padding:0} var ai_iframe_width_advanced_iframe_8 = 0; var ai_iframe_height_advanced_iframe_8 = 0;var aiIsIe8=false;
if (typeof aiReadyCallbacks === ‘undefined’) {
var aiReadyCallbacks = [];
} else if (!(aiReadyCallbacks instanceof Array)) {
var aiReadyCallbacks = [];
}var onloadFiredadvanced_iframe_8 = false; function aiShowIframe() { jQuery(“#advanced_iframe_8”).css(“visibility”, “visible”); } function aiShowIframeId(id_iframe) { jQuery(“#”+id_iframe).css(“visibility”, “visible”); } function aiResizeIframeHeight(height) { aiResizeIframeHeight(height,advanced_iframe_8); } function aiResizeIframeHeightId(height,width,id) {aiResizeIframeHeightById(id,height);}
var ifrm_advanced_iframe_8 = document.getElementById(“advanced_iframe_8”);var hiddenTabsDoneadvanced_iframe_8 = false;
function resizeCallbackadvanced_iframe_8() {}function aiChangeUrl(loc) {}

به گزارش ایسنا،در پایان رقابت‌های روز نخست کشتی فرنگی تورنمنت مجارستان که در شهر زومباتلی این کشور در جریان است، سه نماینده ایران به روی تشک رفتند که حسین شکری در وزن ۸۵ کیلوگرم به مدال نقره رسید  و عباس محب‌تاش در وزن ۷۵ کیلوگرم و شادمان عظیمی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم نیز از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

حسین شکری نماینده وزن ۸۵ کیلوگرم ایران در این رقابت‌ها، در دیدار نهایی مقابل ویکتور لورینچ دارنده دو مدال برنز جهان از مجارستان با نتیجه هشت بر صفر شکست خورد و به مدال نقره رسید.
 شکری پیش از این در دور نخست استراحت کرد، سپس در مرحله یک چهارم نهایی، اریک اپس از استونی را دو بر یک شکست داد. وی در ادامه و در مرحله نیمه نهایی نیز جولیوس ماتوزویسیوس از لیتوانی را چهار بر دو برد.

اما در وزن ۷۵ کیلوگرم عباس محب تاش در دور نخست مقابل وارگا اولدریچ از جمهوری چک با نتیجه یک بر یک به برتری رسید اما در دومین مبارزه و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل ویکتور نمس نایب قهرمان سال ۲۰۱۶ اروپا از صربستان با نتیجه ۹ بر صفر شکست خورد و با توجه به شکست یک بر یک این کشتی‌گیر صرب مقابل تاماش لورینچ مجارستانی در نیمه‌نهایی، از دور رقابت‌ها کنار رفت.

شادمان عظیمی نماینده وزن ۱۳۰ کیلوگرم استان فارس در این رقابت‌ها نیز در دور نخست مقابل بالینت لام قهرمان جوانان جهان در سال ۲۰۱۲ و نفر پنجم اروپا در سال ۲۰۱۴ با نتیجه سنگین ۹ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

امروز یکشنبه نیز در روز پایانی این رقابت‌ها باقرتوکلیان و علیرضاکارگر در وزن ۵۹ کیلوگرم و کیوان رضایی در وزن ۸۰ کیلوگرم برای ایران به روی تشک می‌روند.

تیم کشتی فرنگی بزرگسالان استان فارس که در مسابقات قهرمانی کشور (آبانماه ۹۵- شیراز) به مقام دوم کشور رسیده بود، از طرف فدراسیون کشتی به عنوان نماینده ایران در این رقابت‌ها حاضر شده است.
انتهای پیام

منبع: ایسنا

The post مدال نقره شکری در تورنمنت کشتی فرنگی مجارستان appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.