ماجرای پیوستن پردیس افکاری بازیگر سینما به شبکه جم

ماجرای پیوستن پردیس افکاری بازیگرسینما به شبکه جم

ماجرای پیوستن پردیس افکاری به شبکه GEM

بعد از رابعه اسکویی و بازیگرانی نه چندان مطرح مانند صدف طاهریان و بهارک صالح‌نیا یک بازیگر زن دیگر به جم پیوست.

«این بازیگر زن «پردیس افکاری» است که از اواخر دهه شصت و با ایفای نقش در آثاری همچون «گزل» و «دخترک کنار مرداب» وارد سینما شده بود و در طی سال‌های بعد نیز اغلب ایفاگر نقش‌های مکمل آثار سینمایی بود.

همچنان زندگی با خاطرات «بدون شرح»

شنیده‌های سینماژورنال حکایت از آن دارد که پردیس افکاری به دعوت مهدی مظلومی، کارگردان سریال «بدون شرح» که خودش ماه‌هاست مشغول کار برای «جم» است، به ترکیه رفته و در تله‌فیلمی به نام «شهر قشنگ» از محصولات جم مشغول ایفای نقش است.

جالب است که نام این تله‌فیلم یادآور هفته‌نامه «شهر قشنگ» است که داستان مهم‌ترین محصول کارنامه کارگردانی مظلومی یعنی «بدون شرح» در آن می‌گذشت. سریالی که ۱۴ سال پیش تولید شد اما گویا مظلومی هنوز نتوانسته از خاطرات آن بیرون بیاید.

سودای بازیگر ۵۱ ساله

آخرین فیلم‌های اکران شده افکاری ۵۱ ساله، «شور شیرین» و «گیرنده» بودند که در این بین «شور شیرین» به واسطه تصویرسازی بخش‌هایی از زندگی شهید محمود کاوه بیشتر مورد توجه قرار گرفت. البته افکاری در این فیلم ایفاگر یک نقش کاملا منفی بود.

افکاری به موازات سینما سابقه فعالیت‌های تلویزیونی هم داشت و از جمله در سریال‌های «در مسیر زاینده رود»، «فکر پلید» و «پنج کیلومتر تا بهشت» بازی کرده بود.

پیوستن افکاری به این شبکه ماهواره‌ای در شرایطی رخ داده است که در هفته‌های اخیر رفتار نامناسب مدیران شبکه با بازیگرانی نظیر رابعه اسکویی باعث ایجاد یک سری اختلافات و درگیری‌ میان آنها شده است.»

منبع: سینما ژورنال/برترینها

ماجرای پیوستن پردیس افکاری بازیگرسینما به شبکه جم

ماجرای مهاجرت پیوستن پردیس افکاری بازیگر زن ایرانی به جم به همراه

wikipedia.nasrblog.com/ماجرای-مهاجرت-پیوستن-پردیس-افکاری-با...
Translate this page
5 hours ago - ماجرای مهاجرت پیوستن پردیس افکاری بازیگر زن ایرانی به جم به همراه بیوگرافی و عکس ... بعد از رابعه اسکویی بازیگر نقشهای مکمل سینما و تلویزیون ک ... به جم | عکس و بیوگرافی,پردیس افکاری بازیگر زن به شبکه جم تی وی ...

ماجرای پیوستن پردیس افکاری به جم | علت اصلی | دعوت مظلومی

nex1-music.nasrblog.com/ماجرای-پیوستن-پردیس-افکاری-به-شب...
Translate this page
2 hours ago - ماجرای پیوستن پردیس افکاری به شبکه جم | عکس ... سینماژورنال: بعد از رابعه اسکویی بازیگر نقشهای مکمل سینما و تلویزیون ک بازیگرانی نه ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.