قسمت اول سریال شهرزاد فصل دوم در شهریور ماه ۹۵

قسمت اول سریال شهرزاد فصل دوم در شهریور ماه ۹۵

قسمت اول شهرزاد فصل دوم در شهریور ماه

قسمت اول شهرزاد فصل دوم در شهریور ماه

قسمت اول شهرزاد فصل دوم

 تهیه کننده سریال «شهرزاد» درباره ساخت فصل دوم این سریال اعلام کرد که تاکنون فیلمنامه ۱۰ تا ۱۵ قسمت بعدی آماده شده است و حسن فتحی با وسواس آن را پیش می برد.

به گزارش سینماژورنال و به نقل از “مهر” محمد امامی تهیه کننده سریال «شهرزاد» درباره آخرین زمان کلید خوردن فصل دوم این سریال در شبکه نمایش خانگی بیان کرد: فصل دوم سریال «شهرزاد» بین یک تا ۱۵ شهریور ماه کلید خواهد خورد.

وی درباره این بازه زمانی عنوان کرد: وسواس هایی که حسن فتحی کارگردان سریال دارد یکی از دلایلی است که تولید سریال را کمی به تعویق انداخت چون همه ما ملزم هستیم که کاری باکیفیت به مخاطب عرضه کنیم و در حال حاضر همه شرایط برای تولید سریال آماده است. چالش اصلی فیلمنامه است و از آنجایی که مردم منتظر هستند و برایشان توقعی نسبت به این سریال ایجاد شده، آقای فتحی در تلاش است تا این فصل با کیفیت بهتری از فصل اول تولید شود.

۱۰ تا ۱۵ قسمت از فیلمنامه فصل دوم «شهرزاد» آماده شد

تهیه کننده «شهرزاد» درباره اینکه تاکنون چند قسمت از فیلمنامه سریال آماده شده و قرار است این فصل چند قسمت باشد، توضیح داد: کل شاکه داستان طراحی شده و به نگارش درآمده است و حدود ۱۰ تا ۱۵ قسمت نیز آماده شده است. با این حال هنوز کاملا مشخص نیست که این فصل در چند قسمت نوشته خواهد شد و ممکن است همچنان تغییراتی به وجود بیاید.

وی که یکی از سرمایه گذاران سریال «شهرزاد» نیز هست درباره تغییرات قصه در این فصل اظهار کرد: بازیگران اصلی سریال همان شخصیت هایی هستند که در فصل اول حضور داشتند و بنا به مقتضیات داستان بازیگران جدیدی هم به کار اضافه می شوند. لوکیشن های جدیدتری نیز به کار اضافه خواهند شد که بیشتر خارجی هستند.

مردم منتظر ادامه «شهرزاد» هستند

تهیه کننده «شهرزاد» درباره سریال هایی که در سری های دو و سه موفقیت چندانی کسب نمی کنند و همچنین موفقیت “شهرزاد “در این فصل اظهار کرد: من هم با این موضوع موافق هستم که معمولا تجربه خوبی از سری دوم مجموعه ها و سریال ها نداشته ایم. قصه ای هم که ما به دنبال ساخت آن هستیم «شهرزاد۲» نیست بلکه ادامه «شهرزاد» است چون داستان در نقطه ای تمام شد که تعلیق داشت و مخاطب انتظار داشت بعد از آن را ببیند.

امامی در پایان گفت: در این قصه بازیگران و لوکیشن همان است و ما قرار است ادامه همان داستان را روایت کنیم و فقط در فصل دوم «شهرزاد» کار خلاقه آقای فتحی و نغمه ثمینی این است که به صورت یک سوژه مستقل این اثر را ببینند.

قسمت اول شهرزاد فصل دوم

 منبع :jezghel.com

قسمت اول سریال شهرزاد فصل دوم در شهریور ماه ۹۵

فیلمنامه ۱۰ قسمت از «شهرزاد» آماده شد/ تولید از نیمه شهریور – خبرگزاری …
www.mehrnews.com/…/فیلمنامه-۱۰-قسمت-از-شهرزاد-آماده-شد-تولید-از-نیمه-شهریور‎Cached1 روز پیش … ۱۰ تا ۱۵ قسمت از فیلمنامه فصل دوم «شهرزاد» آماده شد … شخصیت هایی هستند که در
فصل اول حضور داشتند و بنا به مقتضیات داستان بازیگران جدیدی هم به کار اضافه می
شوند. … رمضان اقوام در گوشه و کنار ایران؛ سنت‌ها به ماه خدا رنگ می‌دهند …
تولید فصل دوم «شهرزاد» در نیمه اول شهریور ماه – صبا
www.rooznamehsaba.ir/…/تولید-فصل-دوم-شهرزاد-در-نیمه-اول-شهریور-ماه‎Cached1 روز پیش … تهیه کننده سریال «شهرزاد» درباره ساخت فصل دوم این سریال اعلام کرد که تاکنون
فیلمنامه ۱۰ تا ۱۵ قسمت بعدی آماده شده است و حسن فتحی با وسواس آن …
قسمت اول شهرزاد فصل دوم | سایت تفریحی افق,عکس,فیلم,دانلود
ofoghfun.com/tag/قسمت-اول-شهرزاد-فصل-دوم/‎Cachedپخش قسمت اول فصل دوم سریال شهرزاد در شهریور ماه ۱۳۹۵ قسمت اول شهرزاد فصل دوم
تهیه کننده سریال «شهرزاد» درباره ساخت فصل دوم این سریال اعلام کرد که تاکنون …
فصل دوم شهرزاد شهریورماه کلید می‌خورد
mardomsalari.com/template1/News.aspx?NID=251007‎Cached1 روز پیش … محمد امامی درباره ساخت فصل دوم این سریال اعلام کرد که تاکنون فیلمنامه ۱۰ تا ۱۵
قسمت … بیان کرد: فصل دوم سریال «شهرزاد» بین یک تا ۱۵ شهریور ماه کلید خواهد
خورد. … فتحی در تلاش است تا این فصل با کیفیت بهتری از فصل اول تولید شود.
تهیه کننده «شهرزاد» درباره اینکه تاکنون چند قسمت از فیلمنامه سریال آماده …
قسمت اول شهرزاد فصل دوم در شهریور ماه – فید بلاگ
marzfun-

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.