فیلم آموزش فارسی پست پروداکشن معماری رندر شب در نمای ساختمان

آموزش فارسی پست پروداکشن در معماری٬ آموزش فتوشاپ برای معماران٬ آموزش فتوشاپ در معماری٬ آموزش فتوشاپ در معماری+pdf٬ آموزش فتوشاپ معماری٬ آموزش فتوشاپ معماری pdf٬ آموزش نرم افزارهای معماری٬ آموزش پست پروداکشن٬ آموزش پست پروداکشن معماری در فتوشاپ٬ دانلود رایگان آموزش پست پروداکشن در معماری٬ دانلود فتوشاپ معماری٬ دانلود فیلم آموزشی فتوشاپ برای معماران٬ رندر شب نما٬ رندر نمای ساختمان٬ سایت معماری٬ سعید رضوی٬ شیت آماده فتوشاپ معماری٬ فتوشاپ برای معماران٬ فتوشاپ برای معماری٬ فتوشاپ در معماری٬ فتوشاپ معمارانه٬ فتوشاپ معماری٬ فتوشاپ و معماری٬ معماری٬ پست پروداکشن٬ پست پروداکشن بهمن رئوفی٬ پست پروداکشن در فتوشاپ٬ پست پروداکشن در فتوشاپ pdf٬ پست پروداکشن در معماری٬ پست پروداکشن در مکس٬ پست پروداکشن رندر٬ پست پروداکشن فتوشاپ٬ پست پروداکشن معماری٬ پست پروداکشن چیست؟


فیلم آموزش فارسی پست پروداکشن معماری رندر شب در نمای ساختمان

دانلود فیلم آموزش پست پروداکشن خانه ویلایی

آموزش فارسی فتوشاپ رندر شب در نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان در سه بعدی از جمله کارهایی است که مهندسان معمار باید آن را به طور حرفه ای انجام دهند و سه بعدی های نمای ساختمان را طوری طراحی کنند که با واقعیت نزدیک باشد.

بسیاری از شهرداری شهرهای بزرگ ایران برای نقشه های ساختمانی تری دی نمای ساختمان را از دفاتر و مهندسان خواستارند و امروزه همه مهندسان به دنبال هرچه بهتر شدن رندرهای سه بعدی خود هستند.

حتما برای شما نیز اتفاق افتاده که رندر از طرح نمای ساختمانی را داشته باشید و با رندر دیگران بسیار فرق داشته باشد و کیفیت آن با هر تنظیماتی در vray مانند رندرهای حرفه ای نمیشود و حتی بسیاری به دنبال حرفه ای تر شدن در نرم افزار vray هستند که این بزرگترین اشتباه آنهاست.

نمای ساختمان ، پست پروداشکن در معماری ، پست پروداکشن رندر نمای شب - فتوشاپ برای معماران - فتوشاپ در معماری

نمای ساختمان ، پست پروداشکن در معماری ، پست پروداکشن رندر نمای شب – فتوشاپ برای معماران – فتوشاپ در معماری

یا برای شما اتفاق افتاده باشد که یک رندر در چند حالت نور روز ، شب ، بارانی و برفی را مشاهده کرده باشید و فکر کنید تمامی آنها جداگانه رندرگرفته شده باشد!!! ( اشتباه دوم )

به طور مثال امروزه دیگر کسی در طراحی نمای ساختمان کسی ار آبجکت درخت و سایر آبجکتهای سنگین استفاده نمیکنند تا رندر چند ساعت بیشتر به طول بینجامد.

اینها بخشی کوچکی از کارهایی است که در نرم افزار فتوشاپ برای معماران انجام می شود و به این کارها پست پروداکشن در معماری ( فتوشاپ در معماری ) می گویند.

 

برای اینبار اموزش رندر شب نمای ساختمان و تنظیمات بالابردن کیفیت و واقعی تر کردن رندر نمای سنگی ساختمان در شب را برای شما عزیزان ارائه کرده ایم.

این آموزش توسط استاد سعید رضوی انجام گرفته است که از همکاری ایشان کمال تشکر را داریم.

فیلم به صورت Full HD و در سایز ۱۰۸۰*۱۹۲۰ برای دانلود ارائه شده است و براحتی تمامی منوها قابل نمایش می باشد.

همچنین در کیفیت معمولی ۷۲۰*۱۰۸۰ نیز برای کسانی که دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارند ارئه شده است.

.

ادامه مطلب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.