فلج شدن شهاب عسگری بازیگر سینما به علت اشتباه پزشکی

فلج شدن شهاب عسگری بازیگر سینما به علت اشتباه پزشکی

خبرها حاکی از فلج شدن بازیگر سینما به علت اشتباه پزشکی است.

فلج شدن بازیگر سینما به علت اشتباه پزشکی

شهاب عسگری بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون به علت اشتباه پزشکان آلمانی فلج شد!
آخرین بازی این بازیگر در سریال ستایش بوده است. وی درباره بیماری و جراحی‌اش گفت:

“حدود ۲ سالی در آلمان به سر می‌بردم و تازه به ایران برگشتم. رگ گردن من دچار مشکل شد و پزشکان کشور آلمان تشخیص گذاشتن فنری کنار رگ را دادند. به خاطر اشتباه یک پزشک آلمانی ستون فقراتم عفونت کرد و کیستی در اولین مهره ستون فقرات جمع شد. با رخ دادن این اتفاق حدود ۴۵ درصد از سمت راست و چپ بدنم فلج شد.”

بازیگر فیلم دست‌های آلوده تصریح کرد: “برای دیدن دوستان و اعضای فامیل به ایران برگشتم و برای ادامه درمان باید طی روزهای آینده به آلمان بازگردم.”
او در باره علت فلجی خود توضیح داد: “فلجی من ربطی به سکته مغزی و سکته قلبی ندارد و اکنون با واکر راه می‌روم و علت این اتفاق اشتباه پزشکان آلمان در گذاشتن فنر است. امیدوارم با درمان و فیزیوتراپی از درصد فلجی من کاسته شود.”
شهاب عسگری متولد سال ۱۳۲۴ در تهران است. وی بازی در تئاتر را از سال ۱۳۵۹ آغاز کرد و اولین بازی‌اش در سینما در سال ۱۳۵۷ با فیلمی به نام کوسه جنوب کاری از ساموئل خاچیکیان بود. از فیلم‌های او در کارنامه هنری‌اش می‌توان به آقای رئیس‌جمهور، دست‌های آلوده، جنجال بزرگ، تکیه بر باد ،سریال کوچه اقاقیا اشاره کرد.


 منبع :www.chidani.com

بازیگر سریال ستایش به علت اشتباه پزشکی فلج شد +عکس www.fardanews.com/.../بازیگر-سریال-ستایش-به-علت-اشتباه-پزشکی-فلج-شد-عکس‎Cached1 روز پیش ... پزشکان آلمانی به دلیل یک اشتباه، باعث فلج شدن دوبلور و بازیگر پیشکسوت ... عصر خبر: شهاب عسگری بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و ... Images for فلج شدن بازیگر سینما 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.