فال روزانه پنجشنبه ۷ مرداد ۹۵

فال روزانه پنجشنبه ۷ مرداد ۹۵,فال روز پنجشنبه ۷ مرداد ۹۵,فال امروز پنجشنبه ۷ مرداد ۹۵,فال ۷ مرداد ۹۵,فال روزانه ۹۵/۰۵/۰۷,طالع روزانه ۷ پنجشنبه ۷ مرداد ۹۵, فال فردا پنجشنبه ۷ مرداد ۹۵, فال پنج شنبه ۷ مرداد ۹۵, فال پنجشنبه هفت مرداد نود و پنج,فال روز پنج شنبه هفتم مرداد ۹۵,فال,فال روزانه,

فال روزانه پنجشنبه ۷ مرداد ۹۵

فال روز پنجشنبه ۷ مرداد ۹۵

فال امروز پنجشنبه ۷ مرداد ۹۵

فال ۷ مرداد ۹۵

فال روزانه ۹۵/۰۵/۰۷

طالع روزانه ۷ پنجشنبه ۷ مرداد ۹۵

فال روزانه پنجشنبه 7 مرداد 1395

فال روز ۷ مرداد – ۲۸ جولای برای امروز شما


 
فال روزانه ۷ مرداد متولدین فروردین ماه
به نظر می رسد این روزها انرژی بسیاری را صرف فکر کردن به روابط تان می کنید. با این که می دانید سرکوب احساسات ایده ی مناسبی نیست، اما باز هم تمایل دارید به انکار آن ها دست بزنید. نگران این نباشید که اگر کنترل تان را از دست دادید چه اتفاقی می افتاد. امروز نمی توانید از عقل تان برای فاصله گرفتن از احساسات استفاده کنید. از این که خواسته های غیر منطقی خود را به وسیله ی منطق توجیه کنید چیزی عایدتان نمی شود، پس بیهوده به پیچیدگی ها دامن نزنید.
 
فال روزانه ۷ مرداد متولدین اردیبهشت ماه
امروز راحت تر می توانید با دیگران کار کنید و مثل قبل مقاومت نشان نمی دهید. به شما توصیه می شود به یک کار خلاقانه دست بزنید، حتی اگر این کار هدف مشخصی را دنبال نمی کرد. بهتر است کاری را دنبال کنید که از انجام دادن آن لذت می برید، به این ترتیب فرصت های دیگری هم برای تان مهیا خواهد شد.
 
فال روزانه ۷ مرداد متولدین خرداد ماه
به دنبال راهی هستید تا به اهداف بلند مدت تان برسید. شاید احساسات تان متغیر به نظر برسند، اما همین که به فکر آینده هستید هیجان انگیز می نماید. اولویت های تان را از نو مشخص کنید و رویاهای تان را با اهداف و شرایط کلی زندگی هماهنگ سازید. به اندازه ی کافی رویاپردازی کرده اید، اکنون زمان آن رسیده که دست به کار شوید و آن ها را به واقعیت تبدیل کنید. این کار آن قدرها هم که به نظر می رسد پر خطر نیست.

 ادامه فال در ادامه مطلب

ادامه مطلب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.