فاطمه گودرزی: نمی توانم پیش بینی دقیقی از سال ۹۶ داشته باشم!


.errordiv { padding:10px; margin:10px; border: 1px solid #555555;color: #000000;background-color: #f8f8f8; width:500px; }#advanced_iframe {visibility:visible;opacity:1;}#ai-layer-div-advanced_iframe p {height:100%;margin:0;padding:0} var ai_iframe_width_advanced_iframe = 0; var ai_iframe_height_advanced_iframe = 0;var aiIsIe8=false;
if (typeof aiReadyCallbacks === ‘undefined’) {
var aiReadyCallbacks = [];
} else if (!(aiReadyCallbacks instanceof Array)) {
var aiReadyCallbacks = [];
}var onloadFiredadvanced_iframe = false; function aiShowIframe() { jQuery(“#advanced_iframe”).css(“visibility”, “visible”); } function aiShowIframeId(id_iframe) { jQuery(“#”+id_iframe).css(“visibility”, “visible”); } function aiResizeIframeHeight(height) { aiResizeIframeHeight(height,advanced_iframe); } function aiResizeIframeHeightId(height,width,id) {aiResizeIframeHeightById(id,height);}
var ifrm_advanced_iframe = document.getElementById(“advanced_iframe”);var hiddenTabsDoneadvanced_iframe = false;
function resizeCallbackadvanced_iframe() {}function aiChangeUrl(loc) {}

فاطمه گودرزی از بازیگرانی است که از دهه شصت فعالیت خود را در عرصه بازیگری آغاز کرد. وی از جمله بازیگران فعال و پرکار تلویزیون و سینما در دهه های اخیر و بوده تاکنون فیلم ها و سریال های بسیاری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است. «ما فرشته نیستیم»، «گالش های مادربزرگ»، «آئینه»، «رعنا»، «دردسر والدین»، «ازدواج صورتی»، «آنچه مردان درباره زنان نمی دانند»، «مهاجران» و… از جمله برخی از کارهای این بازیگر در دنیای تصویر است.

وی این اواخر با سریال «پرستاران» در شبکه یک در تلویزیون حضور داشت و در نقش پرستاری با تجربه ایفای نقش کرد.

گودرزی که بعد از مدت ها دوری از تلویزیون با این مجموعه پر بازیگر باز هم در قاب تلویزیون حاضر شده است، در گفت و گو با بانی فیلم پیرامون وضعیت کاری خود و تولیدات تلویزیون در سالی که گذشت عنوان کرد: در خصوص اوضاع و احوال تلویزیون و کار خودم در سال جدید باید بگویم که من به عنوان بازیگر تنها کار خودم را می کردم و بعد کنار می آمدم. درباره این موضوع باید کسانی که بیشتر درگیر روند تهیه و تولید هستند، صحبت کنند، افرادی مثل تهیه کنندگان و برنامه سازان که مدام با تولیدات دست و پنجه نرم می کنند. من دراین حرفه دستمزدم را می گرفتم و بعد از کار می رفتم، البته همین دستمزدها نیز هرازگاهی با تأیید و سوخت و سوزی که داشت پرداخت می شدند!

وی افزود: متأسفانه گاهی این مسئله در کار وجود دارد که بعد از مدتی از لحاظ دستمزدها و دریافت آنها به مشکل بر می خوریم و گاهی حتی تا مدت ها پس از اتمام کار همچنان بدهکار باقی می مانیم.

بازیگر سریال «ترانه مادری» در ادامه، پیرامون تغییراتی که در معاونت سازمان صدا و سیما رخ داد، بیان کرد: واقعیت این است که تغییراتی که در معاونت سازمان رخ داد، باید منجر به اتفاقات بهتری می شد. فکر می کنم برای برآورد نتیجه و تأثیرات این تغییرات باید مقداری منتظر بمانیم. الان برای قضاوت عادلانه درباره عملکرد گروه حاضر زود است و باید با ارائه فرصت بیشتر به آنها و مشاهده روند عملکردی که دارند، در زمان مناسب تر این قضاوت را انجام دهیم.

گودرزی همچنین درباره پیش بینی شرایط تلویزیون و تولیدات، در سال ۹۶، ضمن تأکید به زود بودن زمان حدس زدن‌ آنچه در سال جدید رخ می دهد یادآور شد:‌ در مورد رخدادها و اوضاع تلویزیون در سال جدید نیز نمی توان قضاوت و پیش بینی چندان زیادی کرد، چرا که شرایط در آینده وابسته به شیوه مدیریت و همان عملکردی است که باید منتظرش باشیم.

The post فاطمه گودرزی: نمی توانم پیش بینی دقیقی از سال ۹۶ داشته باشم! appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.