عکس سیاوش خیرابی در کیش + بیوگرافی سیاوش خیرابی

عکس سیاوش خیرابی در کیش + بیوگرافی سیاوش خیرابی

عکس سیاوش خیرابی در کیش + بیوگرافی سیاوش خیرابی

عکس سیاوش خیرابی در کیش + بیوگرافی سیاوش خیرابی

عکس سیاوش خیرابی در کیش

در این قسمت از جزقل عکس سیاوش خیرابی در کیش + بیوگرافی سیاوش خیرابی را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

عکس سیاوش خیرابی در جزیره کیش

عکس سیاوش خیرابی در جزیره کیش

(( بیوگرافی سیاوش خیرابی ))

سیاوش خیرابی بازیگر خوب سینما و تلویزیون است که در ۲۹ آذر ۱۳۶۳ در تهران متولد شد.اصلیتش تبریزی است.سال سوم راهنمایی در یک کار ایفای نقش کرد. بعد از آن به خاطر درس و مدرسه، به دنبالش نرفت. تا این‌که در دوره دانشگاه توسط یکی از دوستانش برای یک کار مستند داستانی به آقای رزاق کریمی معرفی شد.وی از سن ۱۹ سالگی در کلاس‌های آموزش بازیگری کانون سینما گران جوان شرکت کرد. اینجا بود که تصمیم گرفت جدی‌تر به این حرفه بپردازد. یک دوره کلاسهای آموزش بازیگری کانون سینماگران جوان را هم گذرانده است.با بازی در مجموعه تلویزیونی “ترانه مادری” (حسین سهیلی زاده، ۱۳۸۷) یکباره درخشید و نامش مطرح شد.
 
یک آرشیو تقریباً کامل از فیلم‌های خارجی دارد و از میان هنر پیشه‌ها برد پیت را بیش تر می‌پسندد.بهترین سکانسی که در ترانهٔ مادری اجرا کرده‌است فوت مادر بزرگ است. -از موقعی که فهمید ترانهٔ مادری پر بیننده‌است ترسید!به نظر بسیاری از نقش‌های شرور را خیلی خوب ایفا می‌کند. -خوش اخلاق است و اطرافیاش می‌گویند که انرژی مثبت او را از لحظات اولیهٔ برخورد کانلاً حس می‌کنند.

قبل از ترانهٔ مادری مثل کاراکتر بهرام لباس می‌پوشید و اما مدل موهایشش فرق می‌کرد. -می گوید :هرگز تلوزیون را رها نمی‌کند!سیاوش خیرآبی بازی در سریال‌های مذهبی رادوست دارد. ارتباط خوبی با خانواده دارد. -نام برادر بزرگ اورنگ، برادر وسطی آرش و آخری هم سیاوش است.پدر وهر ۲ برارانش در حرفهٔ جذاب عکاسی مشغول هستند اما سیاوش راه دیگری را در پیش گرفت.

عکس سیاوش خیرابی در کیش


منبع  :jezghel.com

Images for عکس سیاوش خیرابی در کیش + بیوگرافی سیاوش خیرابی بیوگرافی سیاوش خیرابی بازیگر جوان - بیتوته www.beytoote.com/fun/actor-news/biography-siavash.html‎Cached Similarبیوگرافی سیاوش خیرابی,عکس سیاوش خیرابی,سیاوش خیرابی ... سیاوش خیرابی بازیگر خوب سینما و تلویزیون است که در ۲۹ آذر ۱۳۶۳ در تهران متولد شد.اصلیتش ... عکس های جالب خانوادگی سیاوش خیرابی با تمام اعضای خانواده اش + ... www.persianv.com/view/275872.php‎Cached Similar23 ژانویه 2015 ... س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.