عکس احسان علیخانی و ماشین گران قیمتش

عکس احسان علیخانی و ماشین گران قیمتش

ماشین گران قیمت احسان علیخانی

ماشین احسان علیخانی

   عکس احسان علیخانی در ماشین گران قیمتش

عکس احسان علیخانی در ماشین گران قیمتش

عکس احسان علیخانی در ماشین گران قیمتش

عکس احسان علیخانی در ماشین گران قیمتش

در این قسمت از جزقل عکس احسان علیخانی در ماشین گران قیمتش را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

ماجرای دستمزد احسان علیخانی

احسان علیخانی مجری و تهیه کننده سرشناس کشورمان می باشد.

سال گذشته بود که حاشیه های زیادی درباره دستمزد این مجری ۳۴ ساله مطرح شد.

در تیرماه سال نود و چهار گمانه زنی‌هایی راجع به دستمزد پرداختی به احسان علیخانی مطرح شد که خبر می‌داد او مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان را برای مجریگری یک‌ماهه ویژه برنامه ماه عسل طلب کرده است. علاوه بر این، مبلغی بالغ بر دویست میلیون تومان را برای حق آورندگی «تهیه کنندگی» دریافت کرده است. وی همچنین در یکی از قسمت‌های این برنامه واکنش تندی به انتقادات اخیر نشان داد و اظهار داشت درآمد فیلم برداری مجالس عروسی از یک تهیه کننده با سابقهٔ تلویزیون بیشتر است.

این مسئله انتقادات زیادی را برانگیخت که چرا باید در شرایطی که بسیاری از مردم عامه ایران با بحران اقتصادی مواجه‌اند و حتی قشر متوسط جامعه با ملاحظات اقتصادی عدیده‌ای رو به رو هستند افرادی این چنین کسب ثروت کنند و حتی در برنامه‌هایی که پیش از این رنگ و بویی دینی به خود گرفته و احساسات مردم را درگیر کرده به دنبال کسب درآمدهای نا متعارف باشند.

احسان علیخانی درنهایت در یکی دیگر از قسمت‌های برنامهٔ ماه عسل در تاریخ ۱۲ تیرماه سال نود و چهار اعلام کرد مبلغ دستمزد وی ۴۵ میلیون تومان می‌باشد. او همچنین اظهار داشت این مبلغ برای یک سال تلاشش به منظور آماده‌سازی و تهیه سوژه و بررسی و فیلمبرداری برای ویژه نامهٔ ماه عسل است.

ماشین احسان علیخانی

ماشین احسان علیخانی

 

احسان علیخانی (۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران) تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی و کارگردان اهل ایران است.
دستمزد علیخانی برای اجرای برنامه ماه عسل

در تیرماه سال نود و چهار گمانه زنی‌هایی راجع به دستمزد پرداختی به احسان علیخانی مطرح شد که خبر می‌داد او مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان را برای مجریگری یک‌ماهه ویژه برنامه ماه عسل طلب کرده است. علاوه بر این، مبلغی بالغ بر دویست میلیون تومان را برای حق آورندگی «تهیه کنندگی» دریافت کرده است. وی همچنین در یکی از قسمت‌های این برنامه واکنش تندی به انتقادات اخیر نشان داد و اظهار داشت درآمد فیلم برداری مجالس عروسی از یک تهیه کننده با سابقهٔ تلویزیون بیشتر است.این مسئله انتقادات زیادی را برانگیخت که چرا باید در شرایطی که بسیاری از مردم عامه ایران با بحران اقتصادی مواجه‌اند و حتی قشر متوسط جامعه با ملاحظات اقتصادی عدیده‌ای رو به رو هستند افرادی این چنین کسب ثروت کنند و حتی در برنامه‌هایی که پیش از این رنگ و بویی دینی به خود گرفته و احساسات مردم را درگیر کرده به دنبال کسب درآمدهای نا متعارف باشند.احسان علیخانی درنهایت در یکی دیگر از قسمت‌های برنامهٔ ماه عسل در تاریخ ۱۲ تیرماه سال نود و چهار رقم مذکور را دانست و ادعا کرد مبلغ دستمزد وی ۴۵ میلیون تومان می‌باشد. او همچنین اظهار داشت این مبلغ برای یک سال تلاشش به منظور آماده‌سازی و تهیه سوژه و بررسی و فیلمبرداری برای ویژه نامهٔ ماه عسل است.

 

عکس احسان علیخانی در ماشین گران قیمتش

 منبع :jezghel.com

Images for عکس احسان علیخانی در ماشین گران قیمتش

عکس: احسان علیخانی سوار بر اتومبیل گران قیمتش
payeshonline.com/…/عکس:-احسان-علیخانی-سوار-بر-اتومبیل-گران-قیمتش‎Cached2 روز پیش … احسان علیخانی متولد ۱۵ آبان ۱۳۵۸ در تهران است و ساکن خیابان هروی است ، فارغ
التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است ، ۲ خواهر و یک …
عکس:اتومبیل گران قیمت احسان علیخانی | احسان علیخانی متولد – قطره
www.ghatreh.com/news/…/عکس-اتومبیل-گران-قیمت-احسان-علیخانی‎Cached3 روز پیش … احسان علیخانی متولد ۱۵ آبان ۱۳۵۸ در تهران 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.