علت طلاق حمید گودرزی و همسرش ماندانا دانشور

علت طلاق حمید گودرزی و همسرش ماندانا دانشور

 طلاق حمید گودرزی از همسرش

طلاق حمید گودرزی از همسرش ماندانا دانشور

خبر جدایی حمید گودرزی و ماندانا دانشور اینگونه که پیداست جدیت پیدا کرده و از حالت شایعه بیرون آمده و زوج معروف و نامی کشورمان ایران حمید گودرزی و همسرش که بسیار بخاطر عشق و علاقه به هم شهره تر شده بودند در راهروهای دادگاه برای طلاق می باشند .

بارها و بارها حمیدگودرزی و ماندانا دانشور با هم عکس هایی را منتشر کرده بودند و در سایت های گوناگون از عشق و علاقه فراوان این دو به هم گفته شده بود اما این روزها خبر طلاق حمید گودرزی و همسرش شوک عجیبی را به ما وارد کرده است .
هجوم طرفداران حمید گودرزی به صفحه وی برای اطلاع از علت جدایی حمید گودرزی و ماندانا دانشور وی را به واکنش واداشت .
اینگونه که حمید گودرزی در صفحه خود اعلام کرده دلیل طلاق حمید گودرزی از همسرش ، فشار ماندانا دانشور برای خروج از کشور بوده و خروج همسر حمید گودرزی از ایران دلیل طلاق حمید گودرزی و همسرش اعلام شده است .

حمید گودرزی در صفحه خود در پاسخ به نظرات طرفدارانش در مورد دلیل طلاق نوشت که من عاشق خانومم بودم ولی اون عاشق زندگی در ایران نبود به همین دلیل رفت .


منبع: عصر خبر

علت طلاق حمید گودرزی و همسرش ماندانا دانشور

علت طلاق حمید گودرزی از همسرش ماندانا دانشور/سبک زندگی ... - پرشین وی

www.persianv.com/view/341872.php
Translate this page
Jun 15, 2016 - بیوگرافی حمید گودرزی ، ازدواج حمید گودرزی ، همسر حمید گودرزی ، طلاق حمید گودرزی ، زن حمید گودرزی ، سبک زندگی حمید گودرزی ، حمید گودرزی و ...

علت طلاق حمید گودرزی از همسرش ماندانا دانشور - شهرخبر

www.shahrekhabar.com/picnews/1466881200511974
Translate this page
15 hours ago - اینگونه که حمید گودرزی در صفحه خود اعلام کرده دلیل طلاق حمید گودرزی از همسرش ، فشار ماندانا دانشور برای خروج از کشور بوده و خروج همسر حمید ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.