سریال دوقلوها یک کمدی متفاوت شبیه لورل و هاردی از فیتیله‌ای‌ها

سریال دوقلوها یک کمدی متفاوت شبیه لورل و هاردی از فیتیله‌ای‌ها

فیتیله ای ها سریالی شبیه به لورل و هاردی می سازند

سریال دوقلوها یک کمدی متفاوت شبیه لورل و هاردی از فیتیله‌ای‌ها

محمد مسلمی تهیه‌کننده برنامه فیتیله از ساخت سریال دوقلوها یک کمدی متفاوت شبیه لورل و هاردی از فیتیله‌ای‌ها خبر داد.
محمد مسلمی ضمن اشاره به اینکه قرار است گروه سازنده فیتیله سریال «دوقلوها» را برای شبکه یک سیما تولید کند، اظهار کرد: ” شاید برنامه فیتیله را وارد شبکه نمایش خانگی کنیم. بعد از پایان پخش برنامه جشن فرشته‌ها در جمعه بعد از عید سعید فطر وارد مراحل ساخت دو سریال می‌شویم.”
مسلمی افزود: “طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار شد که سریال کمدی «دوقلوها» را همراه با گروه فیتیله برای شبکه یک سیما بسازیم. این کار شبیه به کارهای لورل و هاردی است. علاوه بر این یک کار دیگر برای شبکه چهار داریم. این طرح ترکیبی که نوعی تئاتر درمانی است “چمچاره” نام دارد و بعد از آماده‌سازی از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.”
وی در ادامه صحبت‌هایش گفت: “از شبکه نسیم نیز پیشنهاداتی برای تولید برنامه خنده کلاسیک داریم که به نوعی شبیه به کارهای کمدی کلاسیک است.”
این بازیگر و تهیه‌کننده در ادامه درباره اینکه آیا برای ساخت سری جدید برنامه پرمخاطب فیتیله در شبکه ۲ با آ‌ن‌ها صحبتی شده یا خیر؟ اظهار کرد: “هنوز پیشنهادی از شبکه ۲ مبنی بر ساخت برنامه فیتیله ارائه نشده است و چنانچه پیشنهادی داده نشود، با شبکه‌های دیگر برای ساخت سری جدید برنامه فیتیله همفکری خواهیم کرد. اگر ه با شبکه‌های دیگر هم ساخت مجموعه برنامه فیتیله به نتیجه نرسیم احتمالا این برنامه را وارد شبکه سینمای خانگی خواهیم کرد.”
محمد مسلمی ضمن تأکید بر اینکه برای ساخت برنامه‌اش به شبکه کودک فکر نمی‌کند، گفت: “شبکه کودک شبکه‌ ضعیفی است و برای تقویت خود به سیاست‌های قوی‌تری احتیاج دارد و به همین دلیل فیتیله در این شبکه تولید نمی‌شود.”
مسلمی در پایان در رابطه با ساخت برنامه فیتیله اظهار کرد:

“متاسفانه اختلاف سلیقه مدیران باعث شده هیچ صحبتی درباره ساخته شدن یا نشدن برنامه فیتیله صورت نگیرد. امیدوارم با تغییر مدیریت شاهد ایجاد فضای بهتری برای ارائه برنامه کودک تلویزیونی باشیم.”

منبع  :www.chidani.com

“دوقلوها” را برای شبکه یک کلید می‌زنیم/سریالی شبیه به “لورل و هاردی”
www.mizanonline.ir/…/سریال-دوقلوها-را-برای-شبکه-یک-کلید-می‌زنیمسریالی-شبیه-به-لورل-و-هاردیاحتمال-ورود-فیتیله-به-شب…‎Cachedسریال “دوقلوها” را برای شبکه یک کلید می‌زنیم/سریالی شبیه به “لورل و … است
سریال کمدی “دوقلوها” را همراه با گروه فیتیله برای ای شبکه یک بسازیم که شبیه به کارهای لورل و هاردی است.
اخبار دوقلوها
tnews.ir/tags/دوقلوها‎Cached
Simila

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.