سرمربی سرشناس به طور ناگهانی درگذشت


.errordiv { padding:10px; margin:10px; border: 1px solid #555555;color: #000000;background-color: #f8f8f8; width:500px; }#advanced_iframe {visibility:visible;opacity:1;}#ai-layer-div-advanced_iframe p {height:100%;margin:0;padding:0} var ai_iframe_width_advanced_iframe = 0; var ai_iframe_height_advanced_iframe = 0;var aiIsIe8=false;
if (typeof aiReadyCallbacks === ‘undefined’) {
var aiReadyCallbacks = [];
} else if (!(aiReadyCallbacks instanceof Array)) {
var aiReadyCallbacks = [];
}var onloadFiredadvanced_iframe = false; function aiShowIframe() { jQuery(“#advanced_iframe”).css(“visibility”, “visible”); } function aiShowIframeId(id_iframe) { jQuery(“#”+id_iframe).css(“visibility”, “visible”); } function aiResizeIframeHeight(height) { aiResizeIframeHeight(height,advanced_iframe); } function aiResizeIframeHeightId(height,width,id) {aiResizeIframeHeightById(id,height);}
var ifrm_advanced_iframe = document.getElementById(“advanced_iframe”);var hiddenTabsDoneadvanced_iframe = false;
function resizeCallbackadvanced_iframe() {}function aiChangeUrl(loc) {}

آنیبال مانو روئیز که مربیگری بسیاری از تیمهای آمریکای جنوبی و مکزیک را در کارنامه خود داشت در تمرین تیم پوئبلا به طور ناگهانی درگذشت.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت گل، آنیبال روئیز ،کمک مربی پوئبلا و همچنین تیم ملی مکزیک، جمعه در تمرین پوئبلا دچار عارضه سکته قلبی شد و درگذشت. او ۷۴ ساله بود.


پیام تیم پوئبلا به خاطر درگذشت روئیز


ما از مرگ عزیزمان زاری میکنیم و برای کمک مربیمان آنیبال روئیز احترام قائلیم. ما تسلیت صمیمانه خود را به خانواده او ابلاغ میکنیم. مانو، از تو به خاطر تعهد به فوتبال مکزیک ممنونیم.


روئیز زمانی که با تیم پوئبلا برای بازی مقابل تیم وراکروز آماده میشد در زمین غش کرد و به سرعت او را به بیمارستان منتقل کردند. رئیس باشگاه پوئبلا خسوس لوپز چارگوی به تلویزا دپورتز اینچنین گفت: روئیز دچار حمله قلبی شد و درگذشت.


روئیز از سال ۱۹۷۰ مربی فوتبال در آمریکای لاتین بود که نخستین تجربه مربیگریش را با تیم المپیا در پاراگوئه در سال ۱۹۸۵ داشت و این تیم را به قهرمانی رساند.


او مربیگری را در بسیاری از تیمهای مکزیک ادامه داد. همچنین در بسیاری از تیمهای آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی که شامل تیمهای ملی پاراگوئه و السالوادور میباشد.


او جایزه Conmebol، جایزه بین المللی  مربی سال، را در سال ۲۰۰۵ زمانی که مربی پاراگوئه بود برنده شد.


بزرگداشت او روز جمعه توسط کارلوس ریسنوسو مربی وراکروز همراه با مربی سابق پوئبلا خورخه کوردوزو صورت گرفت.


 

منبع: ایلنا

The post سرمربی سرشناس به طور ناگهانی درگذشت appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.