دانلود فیلم Mad Max: Fury Road 2015

در آینده ای دور، در حالی که تنها بیابانی خشک از زمین باقی مانده است، باقیمانده ی نسل انسان ها برای بدست آوردن واجبات زندگی حاضرند یکدیگر را بکشند. مکس، مردی کم حرف که زن و بچه اش را از دست داده است، به تنهایی سفر می کند و در جستجوی صلح می باشد.کلیه فیلم ها توسط تیم سریر مدیا مورد بازبینی و در صورت لزوم ویرایش شده است .

دانلود فیلم Mad Max: Fury Road 2015

mad_max_fury

در آینده ای دور، در حالی که تنها بیابانی خشک از زمین باقی مانده است، باقیمانده ی نسل انسان ها برای بدست آوردن واجبات زندگی حاضرند یکدیگر را بکشند. مکس، مردی کم حرف که زن و بچه اش را از دست داده است، به تنهایی سفر می کند و در جستجوی صلح می باشد.کلیه فیلم ها توسط تیم سریر مدیا مورد بازبینی و در صورت لزوم ویرایش شده است .فیلم ها با لینک مستقیم و بهترین کیفیت ممکن از دی وی دی اوریجینال ریپ شده و مورد بازبینی قرار گرفته است .

برچسب ها :

دانلود فیلم , دانلود فیلم مکس دیوانه , دانلود فیلم های ۲۰۱۶ , سریال , اکشن , درام , ایرانی , لینک مستقیم , سریر مدیا , فرهنگی هنری , فیلم های روز , فیلم های ۲۰۱۶ , سریال های روز , سریال ایرانی , مد مکس , فیلم مکس , مکس دیوانه , فیلم اروپایی , فیلم آمریکایی ,

نوشته دانلود فیلم Mad Max: Fury Road 2015 اولین بار در وب سایت فرهنگی هنری سریر مدیا پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.