خاموشی در بندرگاه انزلی به مناسبت ساعت زمین


.errordiv { padding:10px; margin:10px; border: 1px solid #555555;color: #000000;background-color: #f8f8f8; width:500px; }#advanced_iframe_8 {visibility:visible;opacity:1;}#ai-layer-div-advanced_iframe_8 p {height:100%;margin:0;padding:0} var ai_iframe_width_advanced_iframe_8 = 0; var ai_iframe_height_advanced_iframe_8 = 0;var aiIsIe8=false;
if (typeof aiReadyCallbacks === ‘undefined’) {
var aiReadyCallbacks = [];
} else if (!(aiReadyCallbacks instanceof Array)) {
var aiReadyCallbacks = [];
}var onloadFiredadvanced_iframe_8 = false; function aiShowIframe() { jQuery(“#advanced_iframe_8”).css(“visibility”, “visible”); } function aiShowIframeId(id_iframe) { jQuery(“#”+id_iframe).css(“visibility”, “visible”); } function aiResizeIframeHeight(height) { aiResizeIframeHeight(height,advanced_iframe_8); } function aiResizeIframeHeightId(height,width,id) {aiResizeIframeHeightById(id,height);}
var ifrm_advanced_iframe_8 = document.getElementById(“advanced_iframe_8”);var hiddenTabsDoneadvanced_iframe_8 = false;
function resizeCallbackadvanced_iframe_8() {}function aiChangeUrl(loc) {}

کد خبر:
۸۲۴۷۳۸۴۴ (۵۸۹۷۷۵۲)
|
تاریخ خبر:
۰۵/۰۱/۱۳۹۶
|
ساعت:
۲۳:۲۳|

‘;

$.ajax(
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “data:’” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:’” + captcha + “‘ “,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg)

if (msg.d == “”)
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
else
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

,
error: function ()
ResultText.innerHTML = “error”;

);

}

function ShowPopup(layer, obj)

$(“.popup”).colorbox( width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” );
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)


به گزارش خبرنگار ایرنا مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان شامگاه شنبه در این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به نهادینه شدن ساعت زمین در آخرین شنبه ماه مارس میلادی در سراسر دنیا ، خاموشی مراکز صنعتی و حتی منازل مسکونی به مدت یک ساعت مشخص و به صورت همزمان در دنیا انجام می شود.
حسین چراغی افزود: اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان نیز برای احترام گذاشتن به این مهم و همگام با سراسر دنیا و برخی شهرهای بزرگ کشور از ساعت ۲۰ و ۳۰ الی ۲۱ و ۳۰ بندرگاه را به حالت خاموشی قرار داد تا به سهم خود به دنیا اعلام کند که زمین و انرژی موجود در آن برایمان با ارزش است و باید قدر این داشته ها را دانست .
وی با بیان اینکه اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان همواره در حفظ منابع انرژی سهیم بوده، تصریح کرد: اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان به عنوان یک صنعت بزرگ به دنبال ایجاد بندر سبز در راستای حفظ انرژی و مقابله با آلودگی بوده و درتلاش برای تحقق این امر مهم است.
چراغی اظهار امیدواری کرد که مردم در اجرای این امر مهم، بیش از پیش کوشا بوده و بدانند انرژی های با ارزش موجود در زمین باید برای نسل های آینده حفظ شود.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، ساعت زمین یک رویداد جهانی سازماندهی شده توسط صندوق جهانی طبیعت است و در آخرین شنبه ماه مارس هر سال برگزار می شود.
امسال شماری از مردم ایران نیز همزمان با تمام جهانیان یک ساعت سیستم روشنایی خود را خاموش کردند تا به مصرف انرژی در جهان کمک کنند. مردم جهان در این شب با خاموش کردن چراغ ها و سایر دستگاه های الکتریکی غیر ضروری خود به مدت یک ساعت، برای آگاهی درباره تغییرات آب و هوایی و نیاز به مصرف محتاطانه انرژی در جهان، کمک می کنند.
این رویداد برای نخستین بار در سیدنی استرالیا برگزار شد و بیش از دو میلیون نفر در آن شرکت کردند، به دنبال این حرکت شهرهای دیگر دنیا به این رویداد پیوستند و در روز ۲۳ مارس سال ۲۰۰۸ این رویداد به ثبت جهانی رسید.
بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
خبرنگار: رضا اکبری ** انتشاردهنده: کبیری
۷۴۷۱/۲۰۰۷

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

The post خاموشی در بندرگاه انزلی به مناسبت ساعت زمین appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.