حزب الله لبنان ترور «مازن فقهاء» را محکوم کرد


.errordiv { padding:10px; margin:10px; border: 1px solid #555555;color: #000000;background-color: #f8f8f8; width:500px; }#advanced_iframe {visibility:visible;opacity:1;}#ai-layer-div-advanced_iframe p {height:100%;margin:0;padding:0} var ai_iframe_width_advanced_iframe = 0; var ai_iframe_height_advanced_iframe = 0;var aiIsIe8=false;
if (typeof aiReadyCallbacks === ‘undefined’) {
var aiReadyCallbacks = [];
} else if (!(aiReadyCallbacks instanceof Array)) {
var aiReadyCallbacks = [];
}var onloadFiredadvanced_iframe = false; function aiShowIframe() { jQuery(“#advanced_iframe”).css(“visibility”, “visible”); } function aiShowIframeId(id_iframe) { jQuery(“#”+id_iframe).css(“visibility”, “visible”); } function aiResizeIframeHeight(height) { aiResizeIframeHeight(height,advanced_iframe); } function aiResizeIframeHeightId(height,width,id) {aiResizeIframeHeightById(id,height);}
var ifrm_advanced_iframe = document.getElementById(“advanced_iframe”);var hiddenTabsDoneadvanced_iframe = false;
function resizeCallbackadvanced_iframe() {}function aiChangeUrl(loc) {}

مهر  به نقل از المیادین- حزب الله لبنان در بیانیه ای ترور «مازن فقهاء» از اعضای برجسته جنبش حماس فلسطین را محکوم کرد و رد پای اسرائیل را در این ترور آشکار دانست.

 

در بیانیه حزب الله تصریح شده است: ترور فقهاء نشانگر روحیه خصمانه است که دشمن غاصب را آرام می کند و بر ضرورت تداوم مبارزه با این دشمن تاکید دارد.

 

در این بیانیه تاکید شده است: درخواست می کنیم که تمام تلاش ها برای پیگرد مجرمان و عاملان و کسانی که برای این ترور نقشه کشیدند، صرف شود تا هیچ کس به خود جرأت ندهد به مجاهدان دست درازی کند.

 

مازن فقهاء اسیر آزاده فلسطینی که به موجب عملیات تبادل اسرا در سال ۲۰۱۱ آزاد و به غزه تبعید شد و روز جمعه ترور شد. وی از ساکنان شهر طوباس در کرانه باختری است که به موجب عملیات تبادل اسرا در سال ۲۰۱۱ از زندان های رژیم صهیونیستی آزاد و به نوار غزه تبعید شد.

منبع: رجا

The post حزب الله لبنان ترور «مازن فقهاء» را محکوم کرد appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.