جدول پخش لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶ از شبکه سه و شبکه ورزش

جدول پخش لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶ از شبکه سه و ورزش

جدول پخش لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶ از شبکه سه و ورزش

جدول پخش لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶

بیست و هفتمین دوره رقابت های لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۶ به صورت مستقیم از شبکه ۳ و ورزش پخش می شود. بیست و هفتمین دوره رقابت های لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶ از پنجشنبه ۲۷ خرداد ماه ۹۵ در کشورهای مختلف آغاز می‌ شود. در این دوره از رقابت ها  ۳۶ تیم طی چهار هفته (از ۲۷  خرداد ماه ۹۵ الی ۲۷ تیر ماه ۹۵) در سه سطح با یکدیگر مسابقه می‌ دهند که  ۱۶ تیم در سطح یک این رقابت‌ ها به مصاف هم می روند.

تیم ملی کشورمان در سطح یک این رقابت ها با تیم های فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، بلژیک، آمریکا، برزیل، آرژانتین، صربستان، بلغارستان، لهستان هم گروه است. در هفته اول این رقابت‌ ها تیم ایران با آرژانتین، برزیل و آمریکا هم گروه است که دیدارهای این گروه به میزبانی ریودوژانیرو برزیل برگزار می‌شود. در هفته دوم شاگردان لوزانو در صربستان باید با تیم‌ های برزیل، بلغارستان و صربستان دیدار کنند. در هفته پایانی دور گروهی نیز ایران میزبان است. آرژانتین، ایتالیا و صربستان هم‌ گروه‌های هفته پایانی تیم ملی ایران هستند.

رقابت های تیم ملی کشورمان و تیم های هم گروه درهفته اول این دوره از رقابت ها و در این دوره از لیگ جهانی از شبکه های سه و شبکه ورزش به صورت مستقیم پخش می شود.

برنامه پخش زنده بازی های لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶ از شبکه سه و ورزش :

پنجشنبه  ۲۷ خرداد ماه ۹۵:
ایران- برزیل، ساعت ۲۱:۴۰ (پخش از شبکه سه)

جمعه ۲۸ خرداد ماه ۹۵:
آرژانتین – آمریکا، ساعت ۰۰:۴۵ (شبکه ورزش)
فرانسه – ایتالیا، ساعت ۱۲:۴۰ (شبکه ورزش)

شنبه ۲۹ خرداد ماه ۹۵:
ایران – آمریکا، ساعت ۰۰:۴۵ (پخش از شبکه سه)

یکشنبه ۳۰ خرداد ماه ۹۵:
ایران – آرژانتین، ساعت ۰۴:۰۰ (پخش از شبکه سه)

پنجشنبه ۳ تیر ماه ۹۵:
ایران – بلغارستان، ساعت ۱۸:۳۰ (پخش از شبکه سه)

جمعه ۴ تیر ماه ۹۵:
ایران – برزیل، ساعت ۱۸:۳۰ (پخش از شبکه سه)

منبع :پرشینی ها www.persianiha.com

جدول پخش لیگ جهانی والیبال 2016 از شبکه سه و ورزش - پرشینی ها www.persianiha.com/1395/03/جدول-پخش-لیگ-جهانی-والیبال-2016/‎Cached1 روز پیش ... جدول پخش لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶ از شبکه سه و ورزش. بیست و هفتمین دوره رقابت های لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۶ به صورت مستقیم از شبکه ۳ و ... برنامه کامل بازی های ایران در لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶ - پرشینی ها www.persianiha.com/.../برنامه-کامل-بار 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.