تولید تحقیقات کاربردی اولویت اداره کل ورزش و جوانان گلستان است


.errordiv { padding:10px; margin:10px; border: 1px solid #555555;color: #000000;background-color: #f8f8f8; width:500px; }#advanced_iframe_4 {visibility:visible;opacity:1;}#ai-layer-div-advanced_iframe_4 p {height:100%;margin:0;padding:0} var ai_iframe_width_advanced_iframe_4 = 0; var ai_iframe_height_advanced_iframe_4 = 0;var aiIsIe8=false;
if (typeof aiReadyCallbacks === ‘undefined’) {
var aiReadyCallbacks = [];
} else if (!(aiReadyCallbacks instanceof Array)) {
var aiReadyCallbacks = [];
}var onloadFiredadvanced_iframe_4 = false; function aiShowIframe() { jQuery(“#advanced_iframe_4”).css(“visibility”, “visible”); } function aiShowIframeId(id_iframe) { jQuery(“#”+id_iframe).css(“visibility”, “visible”); } function aiResizeIframeHeight(height) { aiResizeIframeHeight(height,advanced_iframe_4); } function aiResizeIframeHeightId(height,width,id) {aiResizeIframeHeightById(id,height);}
var ifrm_advanced_iframe_4 = document.getElementById(“advanced_iframe_4”);var hiddenTabsDoneadvanced_iframe_4 = false;
function resizeCallbackadvanced_iframe_4() {}function aiChangeUrl(loc) {}

گرگان – ایرنا – مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت که تولید و بهره گیری از تحقیقات کاربردی و روزآمد به عنوان راه حل رفع مشکلات جوانان و ورزش را اولویت کار خود قرار داده ایم.


به گزارش خبرنگار ایرنا بهمن طیبی امروز شنبه در جلسه هم اندیشی شورای پژوهش و فناوری اداره کل ورزش و جوانان با حضور معاون وزیر ورزش اظهار کرد: تشویق دانشگاهیان به انجام پژوهش در زمینه ورزش و جوانان و حمایت از پایان نامه هایی دانشجویی از اولویت های اداره کل ورزش و جوانان گلستان است.
وی بیان کرد: با وجود محدودیت های مالی و اعتباری در بخش پژوهش و تحقیق تلاش می کنیم با اولویت بندی موضوعات به نیازهای خود پاسخ گفته و از همه ظرفیت ها برای پاسخگویی و رفع مشکلات جوانان و ورزشکاران استفاده کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان گلستان افزود: فعالیت دانشگاه های متعدد در استان ظرفیت مناسبی برای تولید پژوهش های کاربردی است که تلاش می کنیم از این پتانسیل برای پاسخگویی به نیازهای تحقیقاتی ورزش و جوانان استفاده کنیم.
رییس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان هم در این مراسم گفت: نسبت پژوهشگران ایران در مقایسه با استانداردهای جهانی کمتر است اما تلاش می کنیم از همین تعداد اندک برای افزایش سهم پژوهش در بخش های مرتبط با جوانان و ورزش استفاده کنیم.
محمدرضا فضلی اظهار کرد: سال گذشته ۱۴۵ پژوهش در بخش های ورزش و جوانان در سامانه وزارت علوم ثبت شد که امیدواریم بخشی از این پژوهش ها را با فراهم کردن شرایط مناسب به مرحله اجرا درآوریم.
وی بیان کرد: شورای پژوهش در ۳۱ اداره کل استان های کشور راه اندازی شده و در این شورا بیش از ۱۳۰ عضو هیات علمی و اساتید دانشگاه ها مشغول انجام پژوهش و تحقیق با موضوعات مرتبط با جوانان و ورزش هستند.
۳۰۹۱ /۶۲۰۳
* خبرنگار: میثم محسنی ** انتشار: کرمانی

The post تولید تحقیقات کاربردی اولویت اداره کل ورزش و جوانان گلستان است appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.