تمهیدات پلیس راهور برای تسهیل ترافیک در اطراف ورزشگاه آزادی


.errordiv { padding:10px; margin:10px; border: 1px solid #555555;color: #000000;background-color: #f8f8f8; width:500px; }#advanced_iframe_4 {visibility:visible;opacity:1;}#ai-layer-div-advanced_iframe_4 p {height:100%;margin:0;padding:0} var ai_iframe_width_advanced_iframe_4 = 0; var ai_iframe_height_advanced_iframe_4 = 0;var aiIsIe8=false;
if (typeof aiReadyCallbacks === ‘undefined’) {
var aiReadyCallbacks = [];
} else if (!(aiReadyCallbacks instanceof Array)) {
var aiReadyCallbacks = [];
}var onloadFiredadvanced_iframe_4 = false; function aiShowIframe() { jQuery(“#advanced_iframe_4”).css(“visibility”, “visible”); } function aiShowIframeId(id_iframe) { jQuery(“#”+id_iframe).css(“visibility”, “visible”); } function aiResizeIframeHeight(height) { aiResizeIframeHeight(height,advanced_iframe_4); } function aiResizeIframeHeightId(height,width,id) {aiResizeIframeHeightById(id,height);}
var ifrm_advanced_iframe_4 = document.getElementById(“advanced_iframe_4”);var hiddenTabsDoneadvanced_iframe_4 = false;
function resizeCallbackadvanced_iframe_4() {}function aiChangeUrl(loc) {}

سرهنگ حسن عابدی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، اظهار داشت:تمهیدات لازم برای تسهیل در پارک، تردد خودروها و جلوگیری از ترافیک در اطراف ورزشگاه آزادی برای بازی ایران و چین اتخاذ شده است.

وی ادامه داد:هم اکنون ترافیک در خیابان های اطراف ورزشگاه آزادی روان است.

به گفته جانشین رئیس پلیس راهور تهران،درب پارکینگ های ورزشگاه از ساعت ۹ صبح امروز باز شده است و تماشاگران در حال ورود به استادیوم هستند. 

عابدی افزود: با هرگونه پارک دوبل و توقف غیر مجاز برخورد شده و خودرو متخلفان از محل منتقل می شود. جرثقیل های پلیس در محل حاضر هستند. 

وی در پایان تاکید کرد: ماموران راهور تا پایان بازی و تخلیه کامل استادیوم و عادی شدن ترافیک اطراف ورزشگاه در محل حاضر هستند. 

انتهای پیام/ 

منبع: میزان

The post تمهیدات پلیس راهور برای تسهیل ترافیک در اطراف ورزشگاه آزادی appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.