تغییرات کنونی آمریکا هیچ تاثیری در اقتدار نظام اسلامی در جهان نخواهد داشت


.errordiv { padding:10px; margin:10px; border: 1px solid #555555;color: #000000;background-color: #f8f8f8; width:500px; }#advanced_iframe_2 {visibility:visible;opacity:1;}#ai-layer-div-advanced_iframe_2 p {height:100%;margin:0;padding:0} var ai_iframe_width_advanced_iframe_2 = 0; var ai_iframe_height_advanced_iframe_2 = 0;var aiIsIe8=false;
if (typeof aiReadyCallbacks === ‘undefined’) {
var aiReadyCallbacks = [];
} else if (!(aiReadyCallbacks instanceof Array)) {
var aiReadyCallbacks = [];
}var onloadFiredadvanced_iframe_2 = false; function aiShowIframe() { jQuery(“#advanced_iframe_2”).css(“visibility”, “visible”); } function aiShowIframeId(id_iframe) { jQuery(“#”+id_iframe).css(“visibility”, “visible”); } function aiResizeIframeHeight(height) { aiResizeIframeHeight(height,advanced_iframe_2); } function aiResizeIframeHeightId(height,width,id) {aiResizeIframeHeightById(id,height);}
var ifrm_advanced_iframe_2 = document.getElementById(“advanced_iframe_2”);var hiddenTabsDoneadvanced_iframe_2 = false;
function resizeCallbackadvanced_iframe_2() {}function aiChangeUrl(loc) {}

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت:روی کار آمدن رئیس جمهور جدید آمریکا و هرگونه تغییرات دیگری هیچ تاثیری در اقتدار نظام اسلامی در جهان و بخصوص منطقه نخواهد داشت.

سردار دریادار علی فدوی یکشنبه در حاشیه گردهمایی پیشکسوتان آماد و پشتیبانی سپاه خوزستان در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا درخصوص رفتار دوگانه کشورهای غربی بخصوص کشور آمریکا در اجرای تعهدات بین المللی نسبت به ایران اظهارکرد: اگرچه در آمریکا تغییرات جدیدی صورت گرفته اما هیچگاه این شرایط نمی تواند برای کشور اسلامی ما مشکلی ایجاد کند.

به گزارش ایرنا وی افزود: آمریکا منشاء شرارت و ظلم بوده و تنها به دنبال منافع خود است اما ایران اسلامی همچنان اقتدار خود را در جهان حفظ کرده و روز به روز به موفقیت های تازه ای دست می یابد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه ادامه داد: کشور آمریکا از سال های گذشته تاکنون همواره به دنبال آسیب رساندن به کشور ما بوده اما اقتدار نظام اسلامی همیشه این کشور مستکبر را ناکام گذاشته است.

وی تصریح کرد: این کشور استعمارگر در ظاهر خود را یک ابرقدرت جهانی معرفی می کند اما ظلم به کشورهای ضعیف نشان دهنده قدرت نیست.

سرداردریادارفدوی گفت: اکنون به برکت ایمان به خدا و روحیه شهادت طلبی، دشمنان از ما هراس داشته و آمریکایی‌ها تمام توان خود را به کار گرفته‌اند تا قدرت بازدارندگی ایران را مهار کنند.

وی به برگزاری گرامیداشت شهدا اشاره کرد و گفت: برگزاری یادواره ها و بزرگداشت شهدا کمترین کاری است که می توانیم برای قدردانی از این شهدای والامقام انجام دهیم اما دلیل اصلی این برنامه ها، الگو قرار دادن شهدا برای حرکت در مسیرآنها است.

The post تغییرات کنونی آمریکا هیچ تاثیری در اقتدار نظام اسلامی در جهان نخواهد داشت appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.