تصادف بهادر مولایی ملی پوشی وزنه برداری | علت تصادف

تصادف بهادر مولایی ملی پوشی وزنه برداری | علت تصادف
علت تصادف بهادر مولایی

آخرین اخبار از وضعیت ملی پوش وزنه برداری بهادر مولایی
پس از تصادف شب گذشته بهادر مولایی ملی پوش وزنه برداری کشورمان که منجر به فوت پدر بزرگ وی محمد حسن کبیری رئیس کمیته تشریفات فدراسیون وزنه برداری شد دیگر مصدومان از جمله بهادر مولایی راهی بیمارستان ۱۷ شهریور شدند.

علت مرگ پدر بزرگ بهادر مولایی ایست قلبی اعلام شد اما دیگر مصدومان حادثه در حال مداوا می باشند.

طبق آخرین اخبار وضعیت پدر بهادر مولایی مناسب است و خود وی دچار شکستگی لگن شده است اما برادر وی بابک بهادری به دلیل شکستگی جمجمه راهی اتاق عمل شد و وضعیت وخیمی دارد.

رئیس فدراسیون وزنه برداری در حال حاضر به آمل سفر کرده است و در این سفر که به منظور پیگیری وضعیت ملی پوش کشورمان است که در این سفر رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری نیز وی را همراهی می کند.
علت تصادف ملی پوش وزنه برداری
سرهنگ نادر رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راههای کشور گفت: ساعت ۰۳:۰۰ بامداد امروز (پنجشنبه) در محور هراز ۱۵ کیلومتری نارنجستان یک دستگاه سواری پراید که راننده آن بهادر مولایی ملی پوش وزنه برداری بود با یک دستگاه کامیونت ایسوزو و نیسان وانت برخورد کرد.

وی افزود: در پی وقوع این حادثه راننده پراید بهادر مولایی ملی پوش وزنه برداری کشور دچار مجروحیت شد که با حضور نیروهای امدادی بلافاصله به بیمارستان منتقل شد، خوشبختانه به سرنشینان خودروی ملی پوش کشورمان آسیبی وارد نشده است.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راههای کشور به علت وقوع این حادثه اشاره کرد و اظهار داشت: کارشناسان پلیس با حضور در صحنه حادثه، علت این تصادف را تجاوز به چپ از جانب راننده پراید اعلام کردند.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
تصادف بهادر مولایی ملی پوشی وزنه برداری | علت تصادف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.