بیوگرافی و کارنامه رابسون جانواریو مدافع برزیلی جدید استقلال

بیوگرافی و کارنامه رابسون جانواریو مدافع برزیلی جدید استقلال

بیوگرافی رابسون جانواریو مدافع برزیلی جدید استقلال

 کارنامه رابسون جانواریو مدافع برزیلی جدید استقلال

رابسون مدافع جدید استقلال

مدافعی ۲۲ ساله از سرزمین قهوه. این مدافع رابسون جانواریو دی‌پائولا (Robson Januario de Paula) نام دارد. بازیکنی از تیم باهیا با سابقه نیمکت‌نشینی در جی لیگ ژاپن!

* سال طلایی

عملکرد مدافع برزیلی مدنظر آبی‌ها روی کاغذ فقط یک فصل قابل دفاع دارد. آن هم زمانی که در سری B برزیل پیراهن باهیا را بر تن داشت.

سال قبل باهیا در شرایطی که طی ۲۷ هفته از رابسون در پست مدافع میانی (بیشتر سمت راست) بهره برد، نمایشی نسبتا قابل‌قبول را در فاز دفاعی به روی پرده سری B برزیل آورد. در فصل گذشته این رقابت‌ها بوتافوگو با ۷۲ امتیاز قهرمان شد در حالی که دروازه‌اش ۳۰ مرتبه باز شد.

در مقابل باهیا با ۵۸ امتیازی که گرفت نهم شد. جالب اینکه در جدول ۲۰ تیمی رقابت‌ها باهیا با دریافت ۴۱ گل خورده عملکردی قابل‌قبول در خط دفاعی داشت.

* فقط ۴ بازی روی نیمکت

به گزارش مشرق، مدافع مدنظر کادرفنی استقلال در سال ۲۰۱۶ شانسی برای توپ زدن در سری B نداشت. در بازی‌های یادشده رابسون فقط ۴ بار تا روی نیمکت باهیا رفت اما وارد زمین نشد. جالب اینکه وی در لیگ منطقه‌ای بایانو۱ هفت بازی برای باهیا انجام داد تا در یک بازی دو گل به ثمر برساند.

این مدافع ۲۲ ساله یکشنبه دوم اسفند ماه سال ۹۴ در دقایق ۵۱ و ۹۳ دیدار با کولوکولو گلزنی کرد تا باهیا رقیبش در هفته سوم لیگ بایانو را شکست دهد. این دیدار ۳ ماه و ۲۹ روز قبل برگزار شد.

هندوانه در بسته برزیلی در راه استقلال

* بیکار در سرزمین سامورایی‌ها

جانواریو دی‌پائولا فقط یک مرتبه شانس حضور در تیمی خارج از فوتبال برزیل را داشت. این مدافع سال ۲۰۱۳ به صورت قرضی از باهیا راهی کاوازاکی فرونتال در جی لیگ ژاپن شد. نتیجه این جابه‌جایی برای ژاپنی‌ها منفی بود.

رابسون فقط ۲ بار با نظر کادرفنی کاوازاکی تا روی نیمکت این تیم رسید تا یک دقیقه هم شانس بازی در کشور سامورایی‌ها را نداشته باشد. جانواریو که آن زمان فقط ۱۹ سال سن داشت یک بار در ایستگاه ۲۱ رقابت‌ها ۹۰ دقیقه از روی نیمکت شاهد دیدار تیمش برابر فورنت کونو بود که با پیروزی ۳ بر یک کاوازاکی همراه شد.

دی پائولا مرتبه دوم در دیدار هفته ۳۲ کاوازاکی مقابل اویتا ترینیتا ۹۰ دقیقه روی نیمکت نشست تا تیمش شنبه نهم آذر ماه سال ۹۲ موفق به شکست دادن یک بر صفر حریف شود.

* ۹۰ دقیقه نزدیک سری A

به گزارش مشرق، رابسون سال ۲۰۱۴ وقتی ۲۰ سال سن داشت یک بار از روی نیمکت باهیا دیداری از سری A فوتبال برزیل را تقریبا تجربه کرد!

یکشنبه ۹ آذر ماه سال ۹۳ باهیا گریمیو را یک بر صفر با گل دقیقه ۳۲ رافائل گالهاردو شکست داد. یک سال و نیم قبل جانواریو این بازی را از روی نیمکت تماشا کرد تا اولین و آخرین تجربه‌اش از سطح اول فوتبال برزیل نصف و نیمه باشد!

حال باید دید مدافعی که در سایت معتبر ارزش‌گذاری بازیکنان فوتبال (ترانسفر مارکت) ۳۰۰ هزار یورو قیمت دارد، به استقلال منصوریان خواهد پیوست و کمکی به آبی پوشان خواهد کرد؟

جدول عملکرد مدافع برزیلی مدنظر استقلال

سال

تیم

لیگ

تعداد بازی

حضور در ترکیب اصلی

مجموع دقایق بازی

مجموع گل‌زده

نکته ویژه

۲۰۱۲

باهیا

منطقه‌ای بایانو۱

هفته۲۲ در روز پیروزی ۲بریک تیمش برابر آلاگوئینماس ۹۰ دقیقه روی نیمکت بود

۲۰۱۳

کاوازاکی فرونتال

جی‌لیگ۱ ژاپن

۲بازی روی نیمکت بود

۲۰۱۴

باهیا

سری Aبرزیل

یک بازی هفته ۳۷ برابر گریمیو روی نیمکت بود

۲۰۱۴

باهیا

منطقه‌ای بایانو۱

مقابل ویتوریا لاکونکوئیستا (هفته ۷) ۹۰ دقیقه روی نیمکت بود

۲۰۱۴

باهیا

کوپادو نوردسته

برابر CSA ۹۰ دقیقه روی نیمکت بود (هفته ششم)

۲۰۱۵

باهیا

سری Bبرزیل

۲۷

۲۷

۲۴۱۴

هفته بیستم با دریافت ۲کارت زرد در دیدار با آمریکا مینیرو اخراج شد

۲۰۱۵

باهیا

منطقه‌ای بایانو۱

۴

۳

۲۷۰

۱

دقیقه ۱۰ دیدار با ویتوریا لاکونکوئیستا گل اول بازی را زد

۲۰۱۵

باهیا

کوپادو نوردسته

۳

۳

۲۷۰

مجموع
۳۴
۳۳
۲۹۵۴
۱

منبع:مشرق

ادامه مطلب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.