بیوگرافی ولادیمیر پریموف مهاجم مدنظر پرسپولیس

بیوگرافی ولادیمیر پریموف مهاجم مدنظر پرسپولیس

کارنامه ولادیمیر پریموف مهاجم اوکراینی مدنظر پرسپولیس

ولادیمیر پریموف مهاجم اوکراینی

ولادیمیر پریموف را بهتر بشناسید:

ولودیمیر ولادیمیروچ پریموف نام کامل این بازیکن ۳۰ ساله است که فوتبال خود را از باشگاه اف سی آوانهار در سال ۱۹۹۸ آغاز کرده است. مدافع ۱۸۳ سانتی متری مدنظر سرخپوشان که سابقه بازی در انرژی کوتبوس، ایوان اودسائو، ساتورن رامنسکویه، متالور دونستک، شاختار دونستک، چورنو مورتز ( به صورت قرضی)، مولودیژن، اولکساندریا، کریلیا سوتوف، کریباس، چورنو مورتز، متالوژ زاپورژیا را در کارنامه دارد در فصل گذشته در تیم متالیست خارکیف حضور یافته است و در ۳۵ بازی برای آنها به میدان رفت. او تاکنون و از فصل ۲۰۰۲، ۱۸۸ بازی برای این تیم ها انجام داده و ۲۳ گل زده نیز در کارنامه اش ثبت شده است.

او از  سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ نیز عضو تیم شاختار دونتسک اوکراین بود و در این مدت نیز تنها دو بار برای تیمش به میدان رفت!

سایت ترانسفر مارکت نیز او را ۸۰۰ هزار یورو ارزش گذاری کرده است که در این صورت، جذب او برای پرسپولیسی ها احتمالا بیشتر از دو میلیارد آب خواهد خورد.

سابقه ملی پریمیوف تنها به زیر ۲۱ ساله های اوکراین مربوط می شود و او در ترکیب تیم بزرگسالان جایی نداشته است. ولادیمیر که با توجه به جابجایی های سالانه اش می توان به او لقب مارکوپولوی فوتبالی داد علیرغم آمار کم گلزنی اش در فصل گذشته اما توانست در تیم متالیست با ۱۵ گل زده عملکرد خوبی از خود به جا بگذارد.

منبع: ورزش سه / طرفداری

بیوگرافی ولادیمیر پریموف مهاجم مدنظر پرسپولیس


بیوگرافی الکسی پلی یانسکی مدافع اوکراینی هم در اینجا کلیک نماییدپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.