با «چهارگاه» به تلویزیون می‌آیم +عکس


خبرگزاری میزان: امیررضا دلاوری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت های خود در سال ۹۶ گفت: برای سال آینده یک سریال و یک فیلم سینمایی آماده پخش و اکران خواهم داشت.

وی ادامه داد: یکی از این آثار سریال “چهارگاه” به کارگردانی “بیژن میرباقری” است که به تازگی فیلمبرداری آن به اتمام رسیده و سال آینده روی آنتن می رود. 

 
بازیگر سریال “چ” از اکران فیلم “آزاد به قید شرط” طی سال آینده خبر داد و افزود: کار دیگری که برای سال آینده آماده اکران دارم، فیلم “آزاد به قید شرط” ساخته حسین شهابی است که در این فیلم با امیر جعفری همبازی هستم.

وی درباره نقش خود در این فیلم اشاره کرد: در “آزاد به قید شرط” نقش داماد امیر جعفری را بازی می کنم. فیلمنامه را بسیار دوست داشتم و به نظرم کمی زمان آن طولانی بود که خوشبختانه شنیدم آقای شهابی برای اکران عموم زمان فیلم را کوتاه کرده اند.

دلاوری با اشاره به ارائه پیشنهادات سینمایی برای سال آینده خاطرنشان کرد: علاوه بر این پیشنهاداتی برای بازی در سینما، تلویزیون و تئاتر داشته ام که باید بررسی کنم و ببینم کدام از آنها جدی می شود. نزدیک ترین این پیشنهادات برای سال آینده بازی در فیلمی است که دقیقاً نوروز امسال فیلمبرداری اش آغاز می شود و در صورت نهایی شدن قرارداد احتمالاً نوروز هم سر فیلمبرداری باشم.

The post با «چهارگاه» به تلویزیون می‌آیم +عکس appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.