بازدید معاون وزیر بهداشت از پروژه های بهداشتی نیشابور


.errordiv { padding:10px; margin:10px; border: 1px solid #555555;color: #000000;background-color: #f8f8f8; width:500px; }#advanced_iframe_2 {visibility:visible;opacity:1;}#ai-layer-div-advanced_iframe_2 p {height:100%;margin:0;padding:0} var ai_iframe_width_advanced_iframe_2 = 0; var ai_iframe_height_advanced_iframe_2 = 0;var aiIsIe8=false;
if (typeof aiReadyCallbacks === ‘undefined’) {
var aiReadyCallbacks = [];
} else if (!(aiReadyCallbacks instanceof Array)) {
var aiReadyCallbacks = [];
}var onloadFiredadvanced_iframe_2 = false; function aiShowIframe() { jQuery(“#advanced_iframe_2”).css(“visibility”, “visible”); } function aiShowIframeId(id_iframe) { jQuery(“#”+id_iframe).css(“visibility”, “visible”); } function aiResizeIframeHeight(height) { aiResizeIframeHeight(height,advanced_iframe_2); } function aiResizeIframeHeightId(height,width,id) {aiResizeIframeHeightById(id,height);}
var ifrm_advanced_iframe_2 = document.getElementById(“advanced_iframe_2”);var hiddenTabsDoneadvanced_iframe_2 = false;
function resizeCallbackadvanced_iframe_2() {}function aiChangeUrl(loc) {}

مشهد- ایرنا- معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز سه شنبه از پروژه های بهداشتی شهرستان نیشابور و روند خدمات و مراقبت های بهداشتی ارائه شده در این شهرستان بازدید کرد.


به گزارش ایرنا در این مراسم دکتر علی اکبر سیاری مرکز خدمات جامع سلامت مرحومه ‘فضه شمس’ در منطقه محروم محیط آباد نیشابور را که با اعتبار هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال توسط خیرین در حال ساخت است مورد بازدید قرار داد.
این مرکز روستاهای هلالی، لطف آباد، محیط آباد، مظفرآباد، رحیم آباد و قمر با جمعیت بیش از پنج هزار نفر را زیر پوشش خواهد داشت.
دکتر سیاری همچنین در سالن اجتماعات ساختمان دیالیز دانشکده علوم پزشکی نیشابور ارائه خدمت به مردم را افتخار خود دانست و به مدیران توصیه کرد این مهم را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.
وی با بیان اینکه ۷۵ درصد اهداف بهداشتی در جامعه با مشارکت نهادهای اجتماعی اعم از خصوصی و دولتی محقق می شود افزود: مراکز بهداشت با وجود تمام امکانات تنها قادر به رفع ۲۵ درصد نیازهای بهداشتی جامعه هستند لذا همکاری و تعامل بیشتر تمام سازمانها و افراد جامعه در امور بهداشتی لازم است.
وی گفت: در دولت تدبیر و امید خدمات بسیار مهم در حوزه سلامت ارائه شده که تشکیل پرونده الکترونیک، ثبت خدمات و مراقبتهای انجام شده و بهبود استاندارد فضاهای فیزیکی از جمله آنها و در راستای طرح تحول سلامت حوزه بهداشت می باشد و امید است با حمایتهای مجلس شورای اسلامی این خدمات ادامه یابد.
سیاری در این مراسم از پنج نفر از نیکوکاران حوزه سلامت شهرستان نیشابور قدردانی کرد.
وی همچنین از مرکز خدمات جامع سلامت روستای اسلام آباد، مرکز خدمات جامع سلامت شماره هشت شهری، آموزشگاه بهورزی نیشابور، شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزه و معدن فیروزه نیشابور بازدید کرد.
۱۹۲۲/ ۶۰۵۳ خبرنگار: کامیار اسماعیل پور** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم

The post بازدید معاون وزیر بهداشت از پروژه های بهداشتی نیشابور appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.