انصاری‌فرد: زجر زیادی برای رسیدن به این آمادگی کشیده‌ایم


.errordiv { padding:10px; margin:10px; border: 1px solid #555555;color: #000000;background-color: #f8f8f8; width:500px; }#advanced_iframe_9 {visibility:visible;opacity:1;}#ai-layer-div-advanced_iframe_9 p {height:100%;margin:0;padding:0} var ai_iframe_width_advanced_iframe_9 = 0; var ai_iframe_height_advanced_iframe_9 = 0;var aiIsIe8=false;
if (typeof aiReadyCallbacks === ‘undefined’) {
var aiReadyCallbacks = [];
} else if (!(aiReadyCallbacks instanceof Array)) {
var aiReadyCallbacks = [];
}var onloadFiredadvanced_iframe_9 = false; function aiShowIframe() { jQuery(“#advanced_iframe_9”).css(“visibility”, “visible”); } function aiShowIframeId(id_iframe) { jQuery(“#”+id_iframe).css(“visibility”, “visible”); } function aiResizeIframeHeight(height) { aiResizeIframeHeight(height,advanced_iframe_9); } function aiResizeIframeHeightId(height,width,id) {aiResizeIframeHeightById(id,height);}
var ifrm_advanced_iframe_9 = document.getElementById(“advanced_iframe_9”);var hiddenTabsDoneadvanced_iframe_9 = false;
function resizeCallbackadvanced_iframe_9() {}function aiChangeUrl(loc) {}

به‌ گزارش ‌ایسنا، کریم انصاری فرد پس از پیروزی یک بر صفر تیم‌ ‌ملی فوتبال مقابل چین، اظهار کرد: ما یک قدم به جام جهانی نزدیک شدیم و مهم‌ترین قضیه این بود که بتوانیم این دیدار را پیروز شویم. به همه مردم ایران مخصوصا کسانی که به ورزشگاه آمدند تبریک می گویم. دست تک تک هوادارانی که به استادیوم آمدند را می بوسم. امیدوارم که در سه بازی باقی‌ مانده هم از ما حمایت کنند. ان‌شاء‌الله در بازی بعدی ازبکستان را ببریم و صعودمان را به جام جهانی قطعی کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا با برد در این دیدار خیالمان از بابت صعود به جام جهانی راحت شده است، گفت‌: این طور نیست. سه بازی دیگر باقی مانده که هر کدام اهمیت زیادی دارند. امیدوارم که بتوانیم در همه آنها پیروز شویم و با اقتدار به جام جهانی صعود کنیم.

بازیکن تیم‌ ‌ملی درباره کلین شیت تیم‌ ‌ملی در هفت دیدار انتخابی جام جهانی، بیان‌ کرد: ما به این راحتی‌ها به این موضوع نرسیده‌ایم. این زحمت شش ساله کادرفنی و بازیکنان بوده و زجر زیادی برای این کار کشیده‌ایم. تیم‌های آسیایی ضعیف نیستند.

انصاری فرد ادامه‌ داد: گل نخوردن تیم به کل تیم بر می‌گردد و جای تبریک به کل ملی‌پوشان دارد. امیدوارم این روند ادامه‌ داشته باشد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

The post انصاری‌فرد: زجر زیادی برای رسیدن به این آمادگی کشیده‌ایم appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.