افزایش ۲ برابری مرخصی زایمان در هند


.errordiv { padding:10px; margin:10px; border: 1px solid #555555;color: #000000;background-color: #f8f8f8; width:500px; }#advanced_iframe_2 {visibility:visible;opacity:1;}#ai-layer-div-advanced_iframe_2 p {height:100%;margin:0;padding:0} var ai_iframe_width_advanced_iframe_2 = 0; var ai_iframe_height_advanced_iframe_2 = 0;var aiIsIe8=false;
if (typeof aiReadyCallbacks === ‘undefined’) {
var aiReadyCallbacks = [];
} else if (!(aiReadyCallbacks instanceof Array)) {
var aiReadyCallbacks = [];
}var onloadFiredadvanced_iframe_2 = false; function aiShowIframe() { jQuery(“#advanced_iframe_2”).css(“visibility”, “visible”); } function aiShowIframeId(id_iframe) { jQuery(“#”+id_iframe).css(“visibility”, “visible”); } function aiResizeIframeHeight(height) { aiResizeIframeHeight(height,advanced_iframe_2); } function aiResizeIframeHeightId(height,width,id) {aiResizeIframeHeightById(id,height);}
var ifrm_advanced_iframe_2 = document.getElementById(“advanced_iframe_2”);var hiddenTabsDoneadvanced_iframe_2 = false;
function resizeCallbackadvanced_iframe_2() {}function aiChangeUrl(loc) {}

پارلمان هند از تصویب قانونی خبر داد که به موجب آن “مرخصی زایمان با حقوق” مادران شاغل در این کشور به ۲۶ هفته افزایش می‌یابد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مقامات داخلی هند مرخصی زایمان پیش از این ۱۲ هفته بوده که با تصویب این قانون به ۲۶ هفته می‌رسد.

همچنین اعطای مرخصی ۲۶ هفته‌ای تنها برای دو فرزند نخست قابل اعمال است و برای فرزندان دیگر مرخصی زایمان همان ۱۲ هفته خواهد بود.

نخست وزیر هند قانونی شدن این برنامه را لحظه‌ای بزرگ خواند و گفت: لایحه متمم مزایای مادری تضمین کننده سلامت و رفاه مادر و کودک است.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، مرخصی زایمان در هند پس از کانادا و نروژ که به ترتیب مرخصی ۵۰ و ۴۴ هفتگی در آنها اعمال می‌شود در رتبه سومِ جهان قرار دارد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

The post افزایش ۲ برابری مرخصی زایمان در هند appeared first on IR24 | ای ار ۲۴.

منبع: http://ir24.news/feed/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.