اصلاحیه فیلم فروشنده و واکنش ترانه علیدوستی

اصلاحیه فیلم فروشنده و واکنش ترانه علیدوستی

اصلاحیه فیلم فروشنده و واکنش ترانه علیدوستی

اصلاحیه فیلم فروشنده

در این قسمت از جزقل اصلاحیه فیلم فروشنده و واکنش ترانه علیدوستی را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

اصلاحیه فیلم فروشنده

ترانه علیدوستی بازیگر فیلم فروشنده نسبت به اصلاحیه خوردن این فیلم واکنش نشان داده است.

ترانه علیدوستی در توئیتر خود نوشته است:

«سوال قدیمی: فیلمی که از نظرتون سراسر مشکل داره و در حدی که نمیشه اصلاحش کرد، چطور از ارشاد پروانه ساخت گرفته؟ در مورد ”فروشنده” هم روشون نشده اصلاحیه ندن، گفتن خب اون آهنگ ”رعنا” رو درارید! اگه آهنگه نبود تیتراژش سانسور میشد.»

* به نظر میرسد اشاره ترانه علیدوستی مربوط به فیلم «ارادتمند بهاره، نازنین، تینا» عبدالرضا کاهانی می باشد که این روزها صحبت های زیادی درباره آن می شود.

داستان فیلم  فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی + خلاصه داستان فیلم فروشنده

    داستان از این قرار است که  آپارتمانی در تهران در حال فرو ریختن است و ساکنان آن از جمله زوج متاهلی که شخصیت‌های اصلی داستان‌اند، عماد (شهاب حسینی) و رعنا (ترانه علیدوستی)، برای نجات جان خود با عجله در حال فرار از خانه‌اند.  در پایان خانه سر جایش ثابت می‌ماند، با ترکی عمیق بر روی دیوار که منجر به نشت گاز می‌شود. عماد و رعنا مجبور می‌شوند که خانه‌ی تازه‌ای پیدا کنند. آنها سریعاً می‌روند به واحد بزرگ ولی قدیمی خانه‌ای که در نزدیکی همان‌جا واقع است. اما ظاهراً ردپای ناخوشایندی از گذشته‌ی خانه هنوز باقی مانده. مستأجر قبلی نیمی از اثاثش را جا گذاشته و حاضر نشده که برای بردنشان بیاید. وقتی که علتش را می‌پرسند، در جواب معلوم می‌شود خانم مستأجر، آن طوری که در بیان مردم تهران رایج است، با مردهای زیادی پریده، به بیان دیگر روسپی بوده. نق نق‌ها شروع می‌شود و بعد از آن اتفاقی می‌افتد که سبب نادیده گرفتن موضوعی سیاه‌تر می‌شود. رعنا در خانه تنها است و می‌شنود که کسی وارد خانه شده. به تصور این که عماد است شروع می‌کند به حرف زدن، اما عمادی در کار نیست.

شب همان روز عماد به خانه برمی‌گردد و وقتی که از پله‌ها بالا می‌رود، ردپای خونی در راه‌پله‌ها به چشمش می‌خورد و همسرش را در حالی می‌بیند که وقتی زیر دوش بوده، توسط کسی که وارد خانه شده به سرش ضربه خورده. در بیمارستان سرش را بخیه می‌زنند و معلوم می‌شود که مشکل جشمی خاصی ندارد. به غیر از این که اوضاع کلاً خوب نیست. چنین اتفاقاتی پیش می‌آید و آدم‌های خوب در شهرهای بزرگ ممکن است که مورد حمله قرار بگیرند. اما آنچه که بر سر رعنا آمده، خوبی ذاتی‌اش را تحت تأثیر قرار می‌دهد. رعنا وحشت کرده…حالت تدافعی هم بهش دست داده. از عماد که معلم ادبیات دبیرستان است می‌خواهد تا کارش را رها کند و در خانه پیشش بماند… اما از طرف دیگر هم می‌خواهد که تنها باشد. رعنا مجموعه‌ای از تنش‌ها و فراتر از آن مجموعه‌ی تناقضات است. از سر تنش و استرس شروع می‌کند به پرخوری. عماد در قالب جوانمردی تمام عیار ظاهر می‌شود که فقط به دنبال آرامش و حمایت از همسرش است. اما اوضاع وقتی به هم می‌ریزد که احساسات زنانه‌ی غیرمنطقی رعنا این اجازه را به او نمی‌دهد و عماد هم طاقتش تمام می‌شود.

اصلاحیه فیلم فروشنده

 منبع :jezghel.com

واکنش ترانه علیدوستی به اصلاحیه خوردن فیلم فروشنده! – سیمرغ
seemorgh.com/…/307067-ترانه-علیدوستی-اصلاحیه-فیلم-فروشنده/‎Cached9 ساعت قبل … ترانه علیدوستی نسبت به اصلاحیه خوردن فیلم فروشنده واکنش نشان داده است.
واکنش ترانه علیدوستی به اصلاحیه فیلم فروشنده! – پرشین وی
www.persianv.com/honar/343378.php‎Cached5 ساعت قبل … ترانه علیدوستی , فیلم جدید ترانه علیدوستی , ترانه علیدوستی در فیلم فروشنده ,
فیلم فروشنده , اصلاحیه فیلم فروشنده , مجوز فیلم فروشنده …
واکنش ترانه علیدوستی به اصلاحیه خوردن فیلم فروشنده – چیدنی
www.chidani.com/واکنش-ترانه-علیدوستی-اصلاحیه-فروشنده/‎Cached57 دقیقه قبل … ترانه علیدوستی بازیگر خوب و محبوب کشور که اخیرا در فیلم فروشنده اصغر فرهادی
خوب درخشیده است نسبت به اصلاحیه خوردن فیلم فروشنده واکنش … 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.