آیا خبر بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس صحت دارد؟

آیا خبر بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس صحت دارد؟

خبر بازگشت مهدی طارمی از ریزه اسپور به پرسپولیس 

شایعه بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس؟

هوادار متمول پرسپولیس خبر از بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس داده است.

با اینکه چند هفته ای از عقد قرارداد طارمی با تیم ریزه اسپور ترکیه می گذرد، برخی از کدها خبر از بازگشت این مهاجم به پرسپولیس می دهند.

حسین هدایتی که در ماجرای جدایی طارمی شدیدا با او درگیری لفظی پیدا کرده بود، در گفت و گو با یک هوادار خبر از بازگشت این بازیکن را داده است. او اعلام کرده مبلغ خسارت برای جدایی آقای گل پرسپولیسی ها را پرداخت کرده است و او به زودی برمی گردد. 

در صورتی که پرسپولیس با ریزه اسپور برای بازگشت طارمی توافق کرده باشد، قطعا بزرگترین سورپرایز نقل و انتقالاتی این فصل رقم می خورد.

خبر خوب برادر مهدی طارمی

برادر آقای گل فصل گذشته پرسپولیس از اعلام یک خبر خوب در روز تولد این بازیکن خبر داده است.

 محمد طارمی در صفحه اینستاگرام در حالی که هیچ پستی قرار ندارد، متنی را مبنی بر اینکه در روز تولد برادرش مهدی طارمی یک خبر خوش در راه است، وعده بزرگی را به هواداران پرسپولیس داده است. 

جالب است بدانید تولد طارمی روز ۲۷ تیرماه یعنی یکشنبه هفته آینده است و این بازیکن هم اکنون در ریزه اسپور ترکیه به سر می برد اما شایعاتی مبنی بر بازگشت به او به پرسپولیس در همین فصل به گوش می رسد. باید دید خبر خوش برادر مهدی طارمی نیز می تواند همین قدر هواداران پرسپولیس را خوشحال کند و آقای گل فصل قبل سرخپوشان را به جمع آنها بازگرداند یا خیر.

منبع: کاپ

آیا خبر بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس صحت دارد؟


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.